Zrzuciła 227 kilogramów. Jej przemiana zachwyca ludzi. "Bałam się efektu jo-jo"

Christina Phillips dała się poznać szerszej publiczności dzięki programowi "Historie wielkiej wagi". Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie. Kobiecie udało się zrzucić aż 227 kg!

Christina Phillips wystąpiła w drugim sezonie programu TLC "Historie wielkiej wagi". Gdy się do niego zgłosiła miała zaledwie 22 lata i ważyła ponad 300 kilogramów. To nie tylko wpływało na jej pewność siebie, lecz także utrudniało codzienne funkcjonowanie. Christina większość czasu spędzała w swoim mieszkaniu, a proste codzienne aktywności były dla niej sporym wyzwaniem.

Posłuchaj podcastu Co Paulina Smaszcz myśli o walkach w social mediach, hejcie i o byciu nielubianą?

Ludzie są zachwyceni jej przemianą

Obecnie Philips waży 84 kg. Oznacza to więc, że kobieta zrzuciła aż 227 kg. Obecnie ma wielu fanów w mediach społecznościowych, którzy są zachwyceni jej ciężką pracą. Jej konto na Instagramie obserwuje blisko 50 tysięcy osób. Christina dzieli się z fanami różnymi momentami ze swojego życia, a także przypomina, jak wyglądała jej metamorfoza. 

 

Długi proces

Kobieta przeszła ogromną przemianę pod okiem doktora Younana Nowzaradana, znanego z programu "Historie wielkiej wagi".  Najpierw musiała schudnąć, by móc bezpiecznie poddać się operacji bariatrycznej. Po zabiegu zaczęła odżywiać się zgodnie z zasadami diety stworzonej przez specjalistę. Po jakimś czasie była już w stanie uprawiać sport. Połączenie tych wszystkich elementów pozwoliło na osiągnięcie spektakularnych efektów. 

Christina nie ukrywa jednak, że był to długi i trudny proces. Oczywiście zdarzały się jej kryzysy. Przez to, że bała się efektu jo-jo, w pewnych momentach całkowicie rezygnowała z jedzenia. Takie głodówki nie były oczywiście zdrowe. Na szczęście ostatecznie kobiecie udało się wrócić do dobrych przyzwyczajeń, które wypracowała wcześniej pod okiem specjalistów. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: