Śmieszne gify na sylwestra i Nowy Rok. Prosty sposób na piękne życzenia

Ruchome gify na sylwestra i Nowy Rok to prosty i niezwykle efektowny sposób na złożenie życzeń najbliższych. Z ich pomocą stworzysz niezapomnianą kartkę online, którą możesz wysłać SMS-em lub przez Messengera. Przedstawiamy nasze propozycje na urocze i śmieszne gify na sylwestra 2023.

Sylwester i Nowy Rok to wspaniała okazja do złożenia najbliższym oryginalnych życzeń. Jeśli wysyłasz je online i nie jesteś mistrzem słów lub po prostu chcesz dodać do nich coś oryginalnego, postaw na gify! W zależności od potrzeb i charakteru wiadomości możesz wybrać to, co będzie ci najbardziej odpowiadać. Przedstawiamy swoje propozycje!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Kolorowe smokey eyes idealne na sylwestra

Ruchome gify na sylwestra z filmów, programów i telewizji. Oryginalny sposób na złożenie życzeń

Chyba nie ma bardziej popularnej sceny sylwestrowej niż ta z filmu "Wielki Gatsby", gdzie na tle wybuchających sztucznych ogni Leonadro DiCaprio wznosi toast. Wśród propozycji telewizyjnych nie może także zabraknąć gifa z najchętniej oglądanej i niemalże kultowej produkcji świątecznej pt.: "Kevin sam w Nowym Jorku". Miłośnicy programów telewizyjnych czy Ariany Grande również znajdą coś dla siebie.

embed
embed
embed
embed
embed

Śmieszne gify na sylwestra. Animowane życzenia dla bliskich

Animowane gify na sylwestra to zabawny i prosty sposób, by na twarzach najbliższych wywołać uśmiech. Są urocze, proste, kolorowe i bardzo sylwestrowe. Możesz wysłać je samodzielnie lub dodać do życzeń. Z pewnością będą miłym akcentem.

embed
embed
embed
embed
embed

Życzenia na sylwestra i Nowy Rok. Gify z napisami

Jeśli nie przepadasz za kadrami z filmów czy telewizji oraz kolorowymi animacjami, postaw na genialne w swojej prostocie gify z napisem. W zależności od upodobań i osoby, do której chcesz je wysłać, mogą być bardziej imprezowe lub klasyczne. 

embed
embed
embed
embed
embed

Wszystkie gify pochodzą z giphy.com

Więcej o: