Ola Żebrowska pokazała fryzurę syna. "Przysięgam, że niedawno go czesaliśmy"

Aleksandra Żebrowska regularnie pokazuje na Instagramie swój dystans oraz poczucie humoru. Tym razem nie było inaczej. Po raz kolejny rozbawiła internautki na Instagramie, udostępniając filmik z fryzurą swojego syna. - Dawno temu panie tak czesały się na wesela - skomentowała jedna z osób.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co Paulina Smaszcz myśli o walkach w social mediach, hejcie i o byciu nielubianą?

Aleksandra Żebrowska nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby internautek oraz internautów, co widać po rosnącej liczbie obserwujących ją osób. Ludzie w sieci bardzo cenią sobie jej naturalność, poczucie humoru oraz ogromny dystans. Aktualnie na Instagramie żonę Michała Żebrowskiego śledzi już ponad 355 tys. osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Aleksandra i Michał Żebrowscy są rodzicami czwórki pociech: dwunastoletniego Franciszka, dziewięcioletniego Henryka, dwuletniego Feliksa, a 30 lipca 2022 roku przywitali na świecie swoją pierwszą córeczkę.

Rosa Saito 71-letnia modelka odsłoniła brzuch. Kobieta ujawniła sekret gładkiej cery

Ola Żebrowska pokazała fryzurę syna. Fanka: Panie tak czesały się na wesela

Ostatnio Aleksandra Żebrowska udostępniła na instagramowej relacji krótki filmik, na którym pokazała fryzurę swojego najmłodszego syna bawiącego się z młodszą siostrą. - Przysięgam, że niedawno go czesaliśmy - napisała. Postanowiła także podzielić się jednym z komentarzy, który dostała w odpowiedzi na tę relację.

Dawno temu panie tak czesały się na wesela

- skomentowała jedna z internautek.

Ola Żebrowska pokazała fryzurę synaOla Żebrowska pokazała fryzurę syna https://www.instagram.com/olazebrowska/

Wojciech Szczęsny Mama Szczęsnego o rodzinnej tragedii. Wystarczyło kilka sekund nieuwagi

To nie pierwszy raz, kiedy fryzura synka Oli Żebrowskiej robi furorę w sieci. Kilka miesięcy temu opublikowała jego zdjęcie z podobną fryzurą. - "Fryza idealna", "Co za cudowny fryyzzzz!", "Wolność dzieciom i włosom", "To już prawie dredy", "To jest taki wczesny Boris Jonhson", "Wyrośnie na wynalazcę", "Jest cudnie" - komentowały wówczas rozbawione internautki.

Więcej o: