Julia Roberts na czerwonym dywanie w sukni ze zdjęciami George'a Clooneya. Żona będzie zazdrosna?

Julia Roberts na ceremonię wręczania nagród Kennedy Center Honors w Waszyngtonie założyła kontrowersyjną suknię ozdobioną zdjęciami George'a Clooneya. Co na to żona?

Aktorka założyła na galę długą czarną suknię Moschino z rozkloszowanym dołem. Materiał sukni ozdobiony został zdjęciami George'a Clooneya z różnych etapów jego kariery

4 grudnia 55-latka pojawiła się na imprezie Kennedy Center Honours w Waszyngtonie. W jej trakcie wyróżniono artystów, którzy najbardziej przysłużyli się kulturze Stanów Zjednoczonych. George Clooney został wyróżniony za całokształt twórczości i wkład w kulturę amerykańską.

Suknia marki Moschino z imponującym trenem i masą zdjęć George’a Clooneya została zaprojektowana przez Jeremiego Scotta. Aktorka stylizację uzupełniła krótko przyciętą marynarką i kolczykami.

 
 

Pod zdjęciami na Instagramie zawrzało:

Czy oni się spotykają?
George rozwiódł się z żoną?

- komentowali fani.

 

Przyjaźń Georga Clooney'a i Julii Roberts trwa od 2000 roku

Julia Roberts i George Clooney poznali się w 2000 roku na planie filmu Ocean's Eleven: Ryzykowna gra.

Sam George do całej znajomości odniósł się w programie „Access Hollywood", mówiąc:

Zawsze, kiedy spotykałem Julię albo ona była w związku, albo ja. Od razu zostaliśmy więc przyjaciółmi i nawet przez chwilę nie pomyśleliśmy, aby przekształcić naszą relację w coś więcej.

Gdy Clooney odbierał nagrodę Kennedy Center Honors, wspierała go nie tylko żona, Amal Clooney, ale także jego najlepsza przyjaciółka Julia Roberts

Przyjaźń Georga Clooney'a oraz Julii Roberts przetrwała próbę czasu. Wielu zarzuca im romans, jednak są w błędzie. Mówi się, że w Fabryce Snów trudno o prawdziwych przyjaciół. Często znajomości zawiera się dla własnych korzyści i dobrego PR-u. Wyjątkiem od tej reguły jest przyjaźń Julii i George'a.

Krótko po tym, jak gwiazdor zakochał się w przyszłej żonie Amal, postanowił przedstawić ją przyjaciółce. 

Z miejsca się w niej zakochałam

- przyznała potem Julia Roberts. Dla Clooneya te słowa były na wagę złota.

Cieszę się, że stały się sobie bliskie i tak szybko złapały kontakt

- wyjawił. Teraz Julia i Amal są bardzo blisko i przyjaźnią się.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: