Jaka jest najpotężniejsza liczba w numerologii, która przepowiada sukces? Sprawdź, czy ją posiadasz

Numerologia, podobnie jak astrologia, może wiele powiedzieć o naszym życiu, charakterze i sposobie bycia. Jeśli posiadasz liczbę mistrzowską, miej się na baczności. To nie tylko przepowiednia wielkich sukcesów, lecz także obowiązków, jakie się z tym wiążą. Zobacz, czy to ciebie los obdarzył wyjątkowymi możliwościami.

Wskazówki, jakie podaje nam astrologia i numerologia warto potraktować jako drogowskazy, które pomogą osiągnąć wszystko, o czym marzymy. Nasz los jest w naszych rękach, a podpowiedzi płynące z gwiazd mogą jedynie nakierować działania, jakie podejmiemy, na właściwie tory. Zobacz, czy jesteś numerologiczną liczbą mistrzowską i pisany jest ci ogromny sukces!

Zobacz wideo Polacy robią karierę nie tylko w Hollywood! Historie polskich sukcesów na całym świecie [Popkultura Extra]

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak obliczyć swoją numerologiczną liczbę? Ten sposób ci w tym pomoże

Żeby poznać swoją liczbę numerologiczną, nie trzeba podejmować nietypowych działań czy wykonywać skomplikowanych obliczeń matematycznych. Wystarczy, że dodasz po kolei do siebie wszystkie cyfry ze swojej daty urodzenia. Otrzymałaś dwie liczby? Dodaj je do siebie. Jeśli jednak jest to 11, 22, 33 lub 44, pomiń ten krok. Wynik, który otrzymasz to twoja numerologiczna liczba.

Te znane pary unieważniły ślub kościelnyWiele znanych par chciało unieważnić ślub kościelny. Nie wszystkim się udało

Czym są liczby mistrzowskie? Jeśli z twoich obliczeń wyszedł wynik 11, 22, 33 lub 44, oznacza to, że jesteś jedną z nich. Pisany jest ci sukces, a wszechświat ma wobec ciebie wielkie plany. To niezwykle wyjątkowe liczby, jednak to 44 jest najpotężniejsza. 

O czym mówią liczby mistrzowskie? Możesz szykować się na osiągnięcie sukcesu

Liczby mistrzowskie to zwiastun wielkiego sukcesu. Los będzie ci sprzyjał, a wszelkie trudności, jakie zostaną przed tobą postawione, pokonasz w mgnieniu oka. Zwróć szczególną uwagę na znaki, które dostajesz od wszechświata, jeśli jesteś numerologiczną 44. Posiadaczami tej liczby są najwybitniejsze jednostki na świecie. Znajdziemy wśród nich polityków, lekarzy, naukowców oraz wielu wspaniałych artystów. Co to dla ciebie oznacza?

Będąc numerologiczną 44, możesz zmieniać świat i ustalać nowe porządki, a los będzie ci sprzyjał. Wszystko, co zapragniesz osiągnąć, prędzej czy później będzie w zasięgu twoich rąk. Musisz jednak wykazać się sprytem i mądrością, by móc po to sięgnąć, jednak wysiłek z pewnością się opłaci. Determinacja, pewność siebie oraz wrodzone szczęście, którymi się wyróżniasz, pomogą ci osiągnąć wymarzony sukces.

Więcej o: