Kirstie Alley nie żyje. Bawiła widzów do łez, ale jej życie było pełne dramatów

Kirstie Alley znana między innymi z roli w filmie "I kto to mówi" z 1989 roku, w którym zagrała u boku Johna Travolty oraz dwukrotna zdobywczyni nagrody Emmy za rolę Rebeki Howe w serialu komediowym "Zdrówko" zmarła w wieku 71 lat. Jako aktorka bawiła widzów do łez, jednak jej życie było pełne dramatów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

O śmierci Kirstie Alley poinformowała rodzina gwiazdy, wydając oświadczenie w sieci. Aktorka urodziła się 12 stycznia 1951 roku w Wichita w stanie Kansas, w Stanach Zjednoczonych. Rola w serialu telewizyjnym "Zdrówko" (1987-1993) przyniosła jej rozpoznawalność, a widzowie pokochali ją za występ w trzech częściach komedii "I kto to mówi".

 
Zobacz wideo Pulp Fiction, film inny niż wszystkie

Życie prywatne Kirstie Alley. Problemy z otyłością oraz walka z uzależnieniem

Los nie był dla Kirstie Alley zbyt łaskawy. Aktorka miała burzliwe życie prywatne. W wieku 19 lat wyszła za mąż za swojego kolegę ze studiów, Roberta Alleya, a po siedmiu latach podjęli decyzję o rozwodzie. Czas po rozstaniu był dla Alley wyjątkowo ciężki. Aktorka zaczęła nadużywać alkoholu, narkotyków oraz zaliczała przelotne romanse. Jej uzależnienie od kokainy było tak silne, że nie wyobrażała sobie bez niej dnia. Zdarzały się również sytuacje, kiedy odurzona opiekowała się dziećmi swojej siostry. To właśnie ta sytuacja uświadomiła ją, jak nieodpowiedzialne jest jej zachowanie i postanowiła zerwać z nałogiem.

Kirstie Alley wyszła na prostą, ale kolejne lata odbiły się na jej psychice oraz wadze. Aktorka zaczęła mieć problemy z otyłością. Nie pomagało zainteresowanie mediów, które robiło z jej problemu nagłówki w gazetach. W 2011 roku aktorka postanowiła wrócić do dawnej sylwetki i zgodziła się na udział programie "Taniec z gwiazdami". Dzięki udziałowi w telewizyjnym show udało jej się zrzucić aż 45 kilogramów. Niestety, ale po pewnym czasie dopadł ją efekt jo-jo.

 

Miłosne zawirowania w życiu Kirstie Alley. Aktorka nie zaznała szczęścia w miłości

Życie zawodowe Kirstie Alley to pasmo sukcesów. Inaczej potoczyła się historia jej życia miłosnego. Jej pierwsze małżeństwo nie przetrwało próby czasu i rozpadło się niesieniem pozwu o rozwód. Aktorka po raz drugi wyszła za mąż 22 grudnia 1983 roku. Jej wybrankiem był aktor, Parker Stevenson, z którym zagrała w serialu "Północ-Południe". Para adoptowała dwójkę dzieci, a po 14 latach podjęła decyzję o rozstaniu.

W 1997 roku Alley zaręczyła się z Jamesem Wilderem, lecz do sformalizowania związku nigdy nie doszło. Aktorka kilka lat później otworzyła się na temat intymnych szczegółów z życia. Alley zdradziła, że omal nie nawiązała romansu z Patrickiem Swayze, a kilka lat później z Johnem Travoltą.

 

Śmierć Kirstie Alley. Oficjalne oświadczenie dzieci aktorki

Ze smutkiem informujemy, że nasza niesamowita i kochająca matka odeszła po walce z rakiem, dopiero niedawno zdiagnozowanym. Była otoczona przez najbliższą rodzinę i walczyła z wielką siłą

- napisali bliscy w opublikowanym na oficjalnym profilu aktorki na Instagramie oświadczeniu.

 
Więcej o: