Urocze i śmieszne gify świąteczne. Dodaj je do życzeń, a wywołasz uśmiechy na twarzach najbliższych

Świąteczny gif z życzeniami to oryginalny i efektowny sposób na to, by pokazać naszym bliskim, że myślimy o nich w tym niezwykłym okresie. Co więcej, jest też bardzo prosty do wysłania - wystarczy do zapisać i dorzucić do życzeń. Przedstawiamy urocze i śmieszne gify na święta Bożego Narodzenia.

Święta Bożego Narodzenia to wspaniała okazja do dzielenia się radością z najbliższymi, nawet jeśli nie mogą ich spędzać wspólnie z nami. Składanie życzeń to wspaniała i piękna tradycja, którą warto pielęgnować. Dziś nie musisz pędzić na pocztę, by sprawić komuś przyjemność. Z pomocą telefonu komórkowego czy mediów społecznościowych w prosty sposób wyślesz bożonarodzeniowe życzenia nawet na koniec świata. Dodaj do nich świątecznego gifa, a z pewnością wywołasz uśmiech na twarzach najbliższych. Przedstawiamy kilkanaście propozycji na świąteczne gify z życzeniami.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dlaczego Boże Narodzenie obchodzimy akurat 25 grudnia?

Życzenia świąteczne. Gify na Boże Narodzenie z napisami

Piękne w swojej prostocie gify z napisami sprawdzą się u każdego. Są uniwersalne oraz dostępne w wielu stylach, kolorach i animacjach. Sprawdzą się niezależnie od tego, czy chcesz dodać je do eleganckich życzeń dla współpracowników, czy wesołego wierszyka dla rodziny.

embed
embed
embed
embed
embed

Urocze i śmieszne gify świąteczne bożonarodzeniowe ze świętym Mikołajem

Boże Narodzenie nieodzownie kojarzy się ze świętym Mikołajem, dlatego gify, na których tańczy, wskakuje do komina czy składa życzenia, z pewnością wywołają uśmiech na niejednej twarzy.

embed
embed
embed
embed
embed

Gify bożonarodzeniowe z filmów i bajek. Przepiękne, świąteczne gify na Facebooka i do wysłała MMS-em

Każdy maniak filmowy lub miłośnik bajek doceni spersonalizowane życzenia uzupełnione gifem z ulubionej produkcji. Niezależnie czy są to wesołe "Minionki", czy kultowy "Kevin sam w domu", którego oglądamy w grudniu każdego roku. 

embed
embed
embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą z giphy.com

Więcej o: