Najlepsze gify na Nowy Rok. Sylwestrowe animacje mogą posłużyć jako oryginalne życzenia

Gify to idealny format do złożenia sylwestrowych życzeń. Po prostu zapisz swój ulubiony ruchomy obrazek i prześlij go rodzinie, bądź znajomym. Animowana kartka z pewnością wyróżni się na tle innych wiadomości oraz z pewnością ich ucieszy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Popularność gifów rośnie już od samego początku istnienia internetu. Zabawne animowane obrazki były o wiele łatwiejsze do udostępnienia dla "raczkującej" sieci niż materiały wideo. Dziś ruchome obrazki używane są codziennie przez miliony użytkowników. Gify używane są często jako odpowiedzi, czy reakcje na wiadomości, jednak równie dobrze sprawdzą się jako multimedialna kartka z życzeniami. Sprawdź te 10 animacji, a z pewnością znajdziesz coś, co spodoba się tobie i twoim bliskim.

Śmieszne gify na sylwestra i Nowy Rok. Rozbaw bliskich w tę magiczną noc

Czekanie na północny pokaz fajerwerków potrafi się dłużyć w nieskończoność. Żeby rozluźnić atmosferę oczekiwania, warto posilić się zabawnym memem w formie gifa. Gdy na zegarach wybije godzina 12:00, podziel się z bliskimi zabawną multimedialną kartką z życzeniami. Te animowane obrazki na pewno zaskoczą twoją rodzinę i znajomych, a na ich twarzach pojawi się szczery uśmiech. 

embed
embed
embed
embed
embed

Wystrzałowe gify na Nowy Rok. Ruchome obrazki z sylwestrowymi fajerwerkami

Mówiąc o sylwestrze, pierwsze co przychodzi do głowy to fajerwerki. Piękne flary i petardy to prawdziwa uczta dla oczu. Niestety, pokazy pirotechniczne potrafią być bardzo nieprzyjemne dla zwierząt. Zamiast straszyć zwierzaki, wyślij bliski piękne, animowane obrazy ze sztucznymi ogniami. Wśród gifów znajdzie się także coś dla fanów kina. W ten piękny wieczór razem z imprezowiczami bawi się sam Wielki Gatsby. Dołącz do niego i podziel się radością razem z bliskimi. 

embed
embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą z giphy.com

Więcej o: