Horoskop dzienny - 9 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 9 grudnia. Koniec tygodnia może budzić skrajne emocje, od radości po smutek. Jak będzie w Twoim przypadku? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran

Poznasz dziś kogoś, kto będzie pod każdym względem podobny do Ciebie. Bratnie dusze istnieją naprawdę, ale przekonać się można o tym dopiero, gdy ktoś taki stanie na naszej drodze. Ty będziesz mieć dzisiaj to szczęście

Zobacz wideo Nie zabijaj pająków. To świetni współlokatorzy

Horoskop dzienny - Byk

Jesteś w stałym związku? Spodziewaj się napięć, których źródło jak zwykle, leży zupełnie gdzie indziej niż oficjalny powód. Do wieczora uciekniesz w pracę, a później wszystko się jakoś ułoży, jak zwykle.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Nie będziesz dziś mógł się skupić na pracy, ktoś od rana zaprząta Twoje myśli. Zastanawiasz się, czy ta relacja będzie miała przyszłość? W tym układzie wszystko zależy od Ciebie. Decyduj. 

Horoskop dzienny - Rak

Podczas, gdy Twoje sprawy zawodowe układają się idealnie, życie prywatne pozostawia wiele do życzenia. Twój aktualny związek chwieje się w posadach, a Ty zastanawiasz się, czy jest sens jeszcze się starać. Chcesz rady? Zapytaj serca. 

Horoskop dzienny - Lew

Planety będą Ci dziś sprzyjać, możesz liczyć na pozytywne zakończenie sprawy, która wydawała się przegrana. teraz przyszedł czas na wypoczynek, czy pamiętasz jeszcze co to znaczy?  

Horoskop dzienny - Panna

Już od jakiegoś czasu chcesz przeprowadzić z kimś poważną rozmowę. Być może teraz jest najlepszy moment. Chcesz rady? Zamiast owijać w bawełnę mów otwarcie i obserwuj reakcję drugiej strony.  

Horoskop dzienny - Waga

Słońce powróci dziś do Twojego związku, po kilku trudnych tygodniach uda Wam się ponownie odnaleźć wspólną drogę, którą dalej będziecie razem kroczyć nie zważając na przeszkody i ostre zakręty. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Zakochasz się dziś od pierwszego wejrzenia, ktoś sprawi, że motyle powrócą i w sekundę zapomnisz o złamanym sercu. Klin klinem to najlepsza rada na temat związków, jaką można usłyszeć. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Z obłoków musisz dziś wrócić na ziemię, ktoś potrzebuje Twojej pomocy i nie da się tego przełożyć na później. Wieczór przyniesie spokój i spełnienie. Dobre uczynki sprawiają, że jest nam lżej na sercu. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Skup się na jednym zadaniu zamiast rozmieniać się na drobne. Pomimo końca tygodnia szef ma wszystkich na oku i Twoje ostatnie wysiłki będą miały bezpośrednie przełożenie na kwotę na Twoim koncie. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Do Twojego związku wkradła się ostatnio rutyna? Właśnie dziś powróci dawna iskra, która budzi serca i sprawia, że pojawia się błysk w oku. Zapamiętasz ten dzień na długo i będziesz powracać do niego w chwilach zwątpienia. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Czeka Cię dziś pracowity dzień, ale na koniec przekonasz się, że było warto. Zaległości znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i wejdziesz w weekend z dobrą energią. 

Więcej o: