Jennifer Lopez na nowych zdjęciach. Fani nie wierzą w to, co widzą: "Ona się nie starzeje"

Jennifer Lopez po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie. Gwiazda pochwaliła się nowymi zdjęciami, na których zapozowała w odważnej czerwonej stylizacji. Aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 53 lata. - "O mój Boże", "Wyglądasz tak dobrze" - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Jennifer Lopez od 20 lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu. Na koncie ma wiele nagród oraz nominacji za swoją działalność muzyczną, w tym m.in. American Music Award oraz MTV Video Music Award, czy dwukrotną nominację do nagrody Grammy. Od lat przez wiele osób uważana jest także za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet świata. W 2011 roku przez magazyn "People" uznana została za najpiękniejszą kobietę na świecie, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Choć w tym roku Jennifer Lopez skończyła 53 lata, nieustannie zaskakuje i zachwyca swoim wyglądem oraz kondycją.

Kinga PreisKinga Preis schudła 15 kg. Zawdzięcza to pozbyciu się jednego nawyku

Jennifer Lopez zrobiła furorę czerwoną stylizacją. "Jasny gwint"

Jennifer Lopez udostępniła na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć w odważnej, monochromatycznej stylizacji, która składała się z topu, marynarki, szerokich spodni, butów na obcasie. Do tego JLo dobrała okulary i torebkę ze swoimi inicjałami. Wszystko w odcieniach czerwieni. - It’s beginning to look a lot like Christmas - podpisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od zachwyconych fanek i fanów:

Ona się nie starzeje
Inspiracja
O mój Boże
Jesteś taka piękna
Czerwony to zdecydowanie twój kolor
Wyglądasz tak dobrze
Jasny gwint. Jak czerwień ci pasuje. Wyglądasz olśniewająco
Czerwień jest nową czernią
Nie mogłabyś wyglądać lepiej

- czytamy.

Martyna Wojciechowska pokazała legitymację z podstawówki. Fanka: Czemu zmieniłaś imię? (zdjęcie ilustracyjne)Martyna Wojciechowska w odważnej kreacji z dekoltem aż do pępka

Jak Jennifer Lopez dba o swój wygląd?

Nie ma wątpliwości, że JLo swój wygląd zawdzięcza m.in. dobrym genom. Jednak to nie wszystko. Gwiazda od lat przykłada ogromną uwagę do diety oraz treningów. - Kiedy wychodzimy do restauracji, staram się wybierać zdrowe dania. Zazwyczaj zamawiam sałatkę lub rybę z warzywami. Upewniam się też, że do posiłku piję dużo wody - powiedziała w rozmowie z magazynem "Hello!". Dba też o pielęgnację swojej skóry. W jednym z wywiadów wyznała, że odkąd skończyła 20 lat, stosuję oliwę z oliwek. Teraz stawia przede wszystkim na swoje kosmetyki, które zawierają m.in. ten składnik.

Więcej o: