Jennifer Lopez na nowych zdjęciach. Fani nie wierzą w to, co widzą: "Ona się nie starzeje"

Jennifer Lopez po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie. Gwiazda pochwaliła się nowymi zdjęciami, na których zapozowała w odważnej czerwonej stylizacji. Aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 53 lata. - "O mój Boże", "Wyglądasz tak dobrze" - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Jennifer Lopez od 20 lat jest jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu. Na koncie ma wiele nagród oraz nominacji za swoją działalność muzyczną, w tym m.in. American Music Award oraz MTV Video Music Award, czy dwukrotną nominację do nagrody Grammy. Od lat przez wiele osób uważana jest także za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet świata. W 2011 roku przez magazyn "People" uznana została za najpiękniejszą kobietę na świecie, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Choć w tym roku Jennifer Lopez skończyła 53 lata, nieustannie zaskakuje i zachwyca swoim wyglądem oraz kondycją.

Jennifer Lopez zrobiła furorę czerwoną stylizacją. "Jasny gwint"

Jennifer Lopez udostępniła na swoim instagramowym profilu kilka zdjęć w odważnej, monochromatycznej stylizacji, która składała się z topu, marynarki, szerokich spodni, butów na obcasie. Do tego JLo dobrała okulary i torebkę ze swoimi inicjałami. Wszystko w odcieniach czerwieni. - It’s beginning to look a lot like Christmas - podpisała.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od zachwyconych fanek i fanów:

Ona się nie starzeje
Inspiracja
O mój Boże
Jesteś taka piękna
Czerwony to zdecydowanie twój kolor
Wyglądasz tak dobrze
Jasny gwint. Jak czerwień ci pasuje. Wyglądasz olśniewająco
Czerwień jest nową czernią
Nie mogłabyś wyglądać lepiej

- czytamy.

Jak Jennifer Lopez dba o swój wygląd?

Nie ma wątpliwości, że JLo swój wygląd zawdzięcza m.in. dobrym genom. Jednak to nie wszystko. Gwiazda od lat przykłada ogromną uwagę do diety oraz treningów. - Kiedy wychodzimy do restauracji, staram się wybierać zdrowe dania. Zazwyczaj zamawiam sałatkę lub rybę z warzywami. Upewniam się też, że do posiłku piję dużo wody - powiedziała w rozmowie z magazynem "Hello!". Dba też o pielęgnację swojej skóry. W jednym z wywiadów wyznała, że odkąd skończyła 20 lat, stosuję oliwę z oliwek. Teraz stawia przede wszystkim na swoje kosmetyki, które zawierają m.in. ten składnik.

Więcej o: