Ewa Wachowicz olśniła na gali Polsatu. Wyglądała jak bogini. "Pani jest jak wino"

Polsat świętuje swoje 30. urodziny. Na uroczystej gali, która odbyła się w Teatrze Wielkim, pojawiła się między innymi Ewa Wachowicz. Kreacja prezenterki zachwyciła wiele osób. Zobaczcie, na jaką stylizację postawiła Miss Polonia '92.
Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Ewa Wachowicz to polska prezenterka, producentka i dziennikarka telewizyjna. W latach 1993-1995 była rzeczniczką rządu Waldemara Pawlaka. Sławę przyniosły jej jednak sukcesy, które osiągnęła w konkursach piękności. W 1992 roku została laureatka Miss Polonia. Reprezentowała także nasz kraj na konkursie Miss Świata, w którym zdobyła nagrodę trzeciej wicemiss.

W ostatnich latach największą pasją Ewy Wachowicz są kulinaria. W 2007 roku został producentką oraz prowadzącą autorski program kulinarny "Ewa gotuje". Swoimi przepisami Wachowicz dzieli się także w mediach społecznościowych - między innymi na Instagramie, który obserwuje już ponad 187 tysięcy osób. 

Ewa Wachowicz na gali Polsatu

Prowadząca program "Ewa gotuje" wystąpiła w klasycznej białej sukni, świetnie dopasowanej do sylwetki. W oczy rzuca się piękny dekolt, który odsłonił ramiona. Stylizację dopełniały duże kolczyki, minimalistyczna kopertówka oraz srebrne szpilki. Zobaczcie, jak prezentowała się Miss Polonia '92 w czasie urodzinowej gali Polsatu:

Ewa Wachowicz olśniła na gali Polsatu. Wyglądała jak boginiEwa Wachowicz olśniła na gali Polsatu. Wyglądała jak bogini Adam Jankowski/REPORTER////EastNews

Ewa Wachowicz olśniła na gali Polsatu. Wyglądała jak boginiEwa Wachowicz olśniła na gali Polsatu. Wyglądała jak bogini Artur Zawadzki/REPORTER//EastNews

Ewa Wachowicz olśniła na gali Polsatu. Wyglądała jak boginiEwa Wachowicz olśniła na gali Polsatu. Wyglądała jak bogini Artur Zawadzki/REPORTER////EastNews

"Piękna Pani Ewa"

Kilka dni temu na oficjalnym profilu Telewizji Polsat na Instagramie zostało opublikowane zdjęcie Wachowicz z innej imprezy. Kreacja zachwyciła fanów.

Pani jak wino nim starsza to bardziej atrakcyjna. Jak Pani to robi. I ten uśmiech!
Piękna Pani Ewa!
Pani Ewo jest Pani jak wino

- możemy przeczytać pod postem. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy. 

Więcej o: