Tak wygląda córka Jasia Fasoli. Czy Lily Atkinson odziedziczyła urodę po ojcu?

Lily Atkinson, starsza córka popularnego i znanego na całym świecie Jasia Fasoli, skończyła w tym roku 27 lat. Choć wiele osób zastanawiało się, czy odziedziczy po ojcu nietypową urodę, ta zdecydowanie wdała się w matkę. Jak wygląda?

Rowan Atkinson to niezaprzeczalnie jeden z najpopularniejszych aktorów i komików brytyjskich. Rola Jasia Fasoli przyniosła mu międzynarodową sławę. Wyróżnia się nie tylko niebywałym talentem, ale również nietypową, charakterystyczną urodzą. Wiele osób spekulowało, czy starsza córka ją po nim odziedziczy. Jak dziś wygląda Lily Sastry, znana szerzej jako Lily Atkinson?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Rowan Atkinson w serialu komediowym na Netfliksie "Człowiek kontra pszczoła" [ZWIASTUN]

Jak dziś wygląda córka Jasia Fasoli? Lily Atkins wyrosła na prawdziwą piękność

Rowan Atkinson zyskał sławę na całym świecie dzięki roli Jasia Fasoli, w którego po raz pierwszy wcielił się w 1990 roku. Oprócz tego artysta pojawił się w wielu innych produkcjach, a w tym roku możemy podziwiać go w serialu Netflixa "Człowiek kontra pszczoła". Przez ponad 25 lat był żonaty z Sunetrą Sastry, która pracowała jako makijażystka z BBC. Para doczekała się dwójki dzieci, syna Benjamina i córki Lily, która kilkukrotnie towarzyszyła mu na planie. W sieci pojawiały się spekulacje, czy w przyszłości odziedziczy oryginalną urodę po ojcu. Okazuje się, że Lily Sastry, która w tym roku skończyła 27 lat, wyrosła na prawdziwą piękność.

 
 

Czym dzisiaj zajmuje się Lily Atkinson? 

Lily Atkinson urodziła się w lipcu 1995 roku. W młodości przez chwilę zdawało się, że pójdzie śladami ojca i zajmie się aktorstwem. Mogliśmy podziwiać ją w takich filmach jak "Wakacje Jasia Fasoli", "Johnny English Reaktywacja" czy "Ząb". Swoich sił próbowała w show-biznesie jako piosenkarka, kompozytorka,  i modelka. Pierwszy album wydała w 2018 i zatytułowała go "Lily Sastry". Dziś niewiele wiadomo o tym, czym się zajmuje. Córka Jasia Fasoli stroni od mediów społecznościowych oraz sławy. Po rozwodzie rodziców przyjęła nazwisko matki. Śmiało, można pokusić się o stwierdzenie, że odziedziczyła po niej także urodę

 
Więcej o: