Trzy najbardziej złośliwe znaki zodiaku. Lepiej z nimi nie wchodzić w konflikty

Astrolodzy uważają, że znaki zodiaku mogą mieć w pływ na nasz charakter. To natura, której nie da się oszukać. Zobacz, jakie znaki zodiaku uważane są za najbardziej złośliwe. Lepiej nie wyprowadzaj ich z równowagi, jeśli chcesz uniknąć konfliktu.

Osobom urodzonym pod tymi znakami zodiaku lepiej nie zachodzić za skórę. Jeśli masz z nimi konflikt, szybko go załagodź, bo potrafią być bardzo złośliwe. 

Zobacz wideo Największe wpadki photoshopowe gwiazd. Niektórych grafików poniosła nadmierna wyobraźnia

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Strzelca lepiej nie wyprowadzać z równowagi. Może być bardzo złośliwy

Strzelce znane są ze swojej bezpośredniości. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku nie owijają w bawełnę i nie zważają na konwenanse. Mówią, co myślą nawet w najmniej odpowiednich momentach. Ich brak taktu wiąże się również z tym, że potrafią być bardzo złośliwe, gdy ktoś zajdzie im za skórę. Lepiej unikać konfliktów ze strzelcami, bo bywają pamiętliwe i lubią odwdzięczać się pięknym za nadobne ze zdwojoną siłą.

Panny są opanowane, lecz mają swoje granice. Gdy je przekroczysz, poznasz ich złośliwą naturę

Panny są spokojne i zrównoważone. Rzadko można wyprowadzić je z równowagi, jednak i one mają swoje granice. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku długo nie chowają urazy, lecz jeśli na zbyt dużo sobie pozwolisz, potrafią być niezwykle złośliwe. Lepiej mieć się wtedy na baczności. Panny są opanowane i uważnie obserwują otoczenie. Wiedzą więc doskonale, w jaki czuły punkt uderzyć, by wbita szpileczka z odpowiednią siłą ukłuła osobę, dla której chcą być złośliwe.

Złośliwość to drugie imię skorpionów. Kiedy najlepiej ich unikać?

Złośliwością skorpionów nie ma się co przejmować. Taka jest po prostu ich natura. Nie są jednak szkodliwe - czepiają się głównie drobiazgów, na które większość osób nie zwraca uwagi. Lubią szukać zaczepek, a słowne przepychanki są dla nich niezwykle ekscytujące. Na osoby urodzone pod znakiem skorpiona trzeba znaleźć sobie sposób, a gdy już osiągniemy równowagę, relacja z nimi może być nawet przyjemna. Mimo wszelkich złośliwości.

Więcej o: