Pokazał, jak wieszać lampki na choince. I co? Znów robimy coś źle! "Genialne"

Podczas ubierania choinki wieszasz światełka, zaczynając od dolnych gałęzi, układasz je na około i kierujesz się ku górze drzewka? To sposób, który prawdopodobnie stosowany jest w większości polskich domów. Jednak zdaniem pewnego włoskiego projektanta wnętrz, jest na to lepszy sposób.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Jakich życzeń nie składać w święta?

Choinka nieodłączny element świąt, a jej przystrajanie to jeden z najpopularniejszych i najczęściej praktykowanych bożonarodzeniowych zwyczajów. Ubieranie choinki zwykle rozpoczyna się od zawieszenia na niej lampek. Zapewne większość z was odkąd pamięta robi w jeden sposób. Zdaniem włoskiego projektanta, jest na to lepszy patent. - W ten sposób każdy czubek twojego drzewa, od gałęzi do gałęzi, będzie migotał z zachwytem - powiedział portalowi "HouseBeautiful.com".

Odsunęła swoją kanapę pół roku po przeprowadzce i zrobiło jej się słabo. 'Jezu' (zdjęcie ilustracyjne) Odsunęła swoją kanapę pół roku po przeprowadzce i zrobiło jej się słabo. "Jezu"

Jak wieszać lampki na choince? "Robię to źle przez całe moje życie"

Zamiast rozkładania światełek w poziomie, Francesco Bilotto radzi, by zacząć od szczytu drzewka (z końcówką świetlnego łańcucha, który nie ma wtyczki) i przesuwać się w dół, w linii pionowej, a następnie z dołu do góry. I tak do rozwieszenia całego sznura, pozostawiając 7 do 10 cm między każdym pasmem. Pozostawiając wtyczkę na dole, aby móc bezproblemowo podłączyć lampki do kontaktu.

Powodem, dla którego lubię tak robić, jest to, że jeśli wieszasz w kółko, światła mają tendencję do wchodzenia

- powiedział Bilotto. Dzięki metodzie projektanta lampki mają pozostać na końcach gałęzi, tworząc piękną ozdobę świetlną, którą tylko wzmacniamy bombkami i innymi ozdobami choinkowymi.

 

Rodzina zastępcza to wybawienie dla dzieci, które marzą o prawdziwej bliskości. W Łodzi padł rekord W tym roku święta spędzimy bez rodziny. I bardzo polecam to wszystkim

Pod postem opublikowanym na instagramie projektanta wnętrz pojawiły się komentarze internautek oraz internautów. Okazuje się, że część osób jest zaskoczona tym sposobem, inne natomiast doskonale go znają. 

Jak właśnie tak ustawiam światełka
Robię to źle przez całe moje życie
Wow! Genialne

- czytamy.

Źródło: www.today.com

Więcej o: