Ma 47 lat i 22 dzieci. Była w ciąży kilkanaście lat. "To bywa przytłaczające"

Sue Radford może pochwalić się naprawdę wesołą gromadką dzieci. Kobieta ma 47 lat i 22 dzieci. Pierwsze z nich urodziła w wieku zaledwie 14 lat.

47-letnia mam z Wielkiej Brytanii

Sue Radford ma 47 lat. Pierwsze dziecko urodziła jako 14-latka. I nie powiedziała wówczas ostatniego słowa. Kobieta ma 22 dzieci! Wraz z mężem udało im się stworzyć największą rodzinę w Anglii. Sue i Noel są wciąż razem i wciąż uchodzą za szczęśliwą, kochającą się rodzinę.

Oczywiście nie ukrywają, że bywa trudno, dzielenie się obowiązkami nie jest proste i czasem mają dość. Mogą jednak liczyć na siebie i na pomoc swoich dzieci.

Zobacz wideo Netflix pokazał zwiastun do piątego sezonu "The Crown". Zaczyna się od pożaru

Wielka rodzina

Noel Radford miał 18 lat. Sue dopiero 14. Początkowo wydawało się, że ciąża w tak młodym wieku to tragedia dla dziewczyny, która zaprzepaści jej szanse na udane życie. Nic bardziej mylnego. Para wspierała się od – chciałoby się rzec – zawsze. W tej chwili ich najstarsze dziecko jest po trzydziestce. Najmłodsze zaś ma dopiero dwa latka. Dopiero teraz kobieta przyznała, że już nie chce zajść w kolejną ciążę. Sue przyznała, że przez 16 lat była w ciąży. To.. dużo!

W mediach zrobiło się o nich głośno między innymi wtedy, gdy zdecydowali się odmówić pobierania zasiłku. Wówczas w rodzinie pracował tylko Noel. Jego roczna pensa wynosiła 50 tys. funtów. Mężczyzna prowadził własny biznes – piekarnie. Oczywiście jak to w przypadku rodzinnych biznesów bywa, pracowała w piekarni cała rodzina.

To jednak nie koniec ich działalności. Radfordowie prowadzą obecnie własne reality show i występują regularnie w telewizji. Prowadzą też z powodzeniem media społecznościowe. Chętnie dzielą się problemami życia codziennego.

 
To bywa przytłaczające. Nie mam nic przeciwko byciu mamą, ale moje dzieci muszą zacząć pomagać o wiele więcej. W tej chwili sprawy wymykają się spod kontroli

- opowiadała Sue.

Rodzina Radfordów cały czas się powiększa. Teraz jednak przyszła pora już na dzieci Noela i Sue. W ciąży obecnie jest ich 26-letnia córka.

Więcej o: