Wygląd córki Monici Belluci zaskoczył internautów. Co najbardziej przykuło uwagę?

Deva Cassel jest nie tylko siedemnastoletnią córką ikon kina europejskiego - Monici Belluci i Vincenta Cassel, lecz także modelką ze sporymi osiągnięciami w branży. Zmysłowość, delikatna uroda i elektryzujące spojrzenie dziewczyny zostały docenione przez wiele prestiżowych marek na całym świecie. Czy jest zatem podobna do swojej uznawanej za ideał kobiecości mamy?

Zaledwie 18-letnia córka Monici Belluci i Vincenta Cassel dała się już poznać najbardziej prestiżowym markom modowym na całym świecie. W swoim portfolio młoda Deva Cassel kampanie reklamie dla takich domów mody jak Valentino, Prada, Dolce & Gabbana, Prada, a także sesje zdjęciowe dla magazynów Elle, Vogue oraz Harper's Bazaar. Co wyróżniło włosko-francuską modelkę?

 

18-letnia Deva Cassel pracuje z najlepszymi. Jak zaczęła się przygoda młodej gwiazdy? 

Deva Cassel przyszła na świat 12 września 2004 roku w Rzymie jako córka włosko-francuskiej pary aktorów Monici Belluci i Vincenta Cassel. Już wtedy brano za pewnik fakt, że skazana jest ona na sukces. O dziewczynie zrobiło się głośno, kiedy w 2020 roku media obiegła informacja o tym, że 15-laka rozpoczęła karierę modelki. Nic jednak dziwnego, że Deva tak szybko znalazła uznanie w branży modowej — jest niemal wierną kopią matki, jednak zielononiebieskie oczy i pewność siebie odziedziczyła po ojcu

 

Córka słynnych aktorów podbija rynek modowy. Co pomogło jej w zrobieniu kariery?

Zobacz wideo Moda jest wyrażeniem siebie.

Największe marki modowe pokochały Devę Cassel nie tylko za jej ponadprzeciętnie piękną urodę, lecz także za delikatność, zmysłowość oraz elektryzujące spojrzenie. Nie da się ukryć, że dziewczyna jest wyjątkowo podobna do swojej matki, która nie od dziś określana jest ikoną stylu, jedną z najpiękniejszych aktorek, a nawet ideał kobiecości.

Ponadto w mediach społecznościowych Monici Belluci możemy zaobserwować, że regularnie wspiera ona poczynania swojej córki. Włoska aktorka dzieli się ze swoimi obserwującymi materiałami z sesji zdjęciowych Devy w różnych zakątkach świata. W październiku tego roku młodą modelką można było zobaczyć m.in. na okładce tureckiego magazynu "Vogue".

 
Więcej o: