Okrutne słowa Anji Rubik do zwyciężczyni Top Model. "Powinna ugryźć się w język"

Zwyciężczynią 11. edycji "Top Model" została Klaudia Nieścior. W czasie finałowego odcinka uczestniczka programu musiała przełknąć ostre słowa krytyki ze strony Anji Rubik.
Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Za nami finał 11. edycji "Top Model". O wygraną walczyły trzy uczestniczki programu: Klaudia Nieścior, Natalia Woś i Michalina Wojciechowska. W jury zasiadali: reżyserka pokazów mody Kasia Sokołowska, fotograf Marcin Tyszka, projektant Dawid Woliński, fotomodelka Joanna Krupa oraz gość specjalny, supermodelka Anja Rubik. W połowie odcinka z programem pożegnała się Michalina. Ostatecznie decyzją widzów i jurorów 11. edycję "Top Model" wygrała Klaudia Nieścior. 

 

"W modelingu kariery nie zrobisz"

Finalistki 11. edycji "Top Model" wzięły udział między innymi w reklamie. Zdaniem jurorów Klaudia wypadła gorzej niż Natalia, zdobyła więc mniejszą liczbę punktów. Największe zainteresowanie wzbudziły jednak słowa Anji Rubik. Klaudia jej zdaniem nie nadaje się do pracy w modelingu. 

Klaudio, oglądałam program i wiem, że nie miałaś łatwo w życiu. Jestem z ciebie bardzo dumna, że doszłaś do tego miejsca. Masz silny charakter, jesteś w stanie wywoływać niesamowite emocje, w tym sympatię. Muszę być brutalnie szczera. Widzę cię jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz

- stwierdziła Rubik.

"Powinna przeprosić"

Słowa modelki wzbudziły kontrowersje. Wielu internautów przyznało jej rację. Mimo to ich zdaniem Rubik mogła wypowiedzieć się w delikatniejszy sposób. W mediach społecznościowych nie zabrakło też głosów krytyki wobec gwiazdy modelingu.

Anja Rubik przesadziła i powinna przeprosić.
Rubik mogłaby się ugryźć w język [...]. Jak dla mnie pokazała brak klasy, by mówić takie rzeczy w finale

- możemy przeczytać na instagramowym profilu "Top Model". 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: