Agata Młynarska przez lata była związana ze stacją Polsat. Mimo to nie dostała zaproszenia na 30-lecie

Agata Młynarska to polska dziennikarka, producentka, prezenterka telewizyjna oraz działaczka społeczna. Choć obecnie pracuje dla grupy Discovery Network, przez wiele lat była związana z Polsatem. Okazuje się, że nie dostała zaproszenia na tegoroczną galę z okazji 30-lecia stacji.

Choć Agata Młynarska początkowo była związana w TVP, w 2006 roku zaczęła pracować w Fundacji Polsat, a wkrótce także w Telewizji Polsat. Tworzyła nowe formaty, była producentką, scenarzystką i prezenterką wielu programów, a oprócz tego pracowała jako konferansjerka podczas licznych koncertów i festiwali organizowanych przez Polsat, m.in. "Sopot TOPtrendy Festiwal", gdzie także pełniła funkcję rzecznika prasowego. Obecnie pracuje w grupie Discovery Network oraz prowadzi autorski format #agatasiekreci. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Młynarska o swoim stanie zdrowia. Zabrakło leku zapobiegającego nawrót jej choroby. "Wysyłają je za granicę"

Agata Młynarska nie otrzymała zaproszenia na 30-lecie stacji Polsat

Mimo tak bogatej historii oraz owocnej współpracy z Polsatem Agata Młynarska nie otrzymała zaproszenia na tegoroczne świętowanie 30-lecia stacji. Swoimi spostrzeżeniami oraz przemyśleniami na ten temat podzieliła się na Instagramie, gdzie wrzuciła zdjęcie sprzed 10 lat, kiedy w Teatrze Wielkim była obecna na 20-leciu stacji. Na początku wspomniała, że to właśnie wtedy wypatrywała "pana Przemysława", swojego przyszłego męża, który znalazł ją podczas krojenia tortu.

Agata Młynarska o braku zaproszenia na galę: Może dostaniemy zaproszenie na 40-lecie

W stronę Polsatu patrzę z sentymentem i wdzięcznością. Wszak to właśnie dzięki Polsatowi mogłam rozwijać swoje zawodowe ambicje, współtworzyć największe koncerty, festiwale, programy. Uczyć się fachu na nowym, nieznanym komercyjnym gruncie. No i poznałam mojego przyszłego męża. (...) Polsatowi, koleżankom i kolegom życzę sukcesów a Panu Prezesowi dużo zdrowia i siły. To prawda — jest Pan Marzycielem i niech nie przestaje Pan nim być. Szkoda, że nie możemy dzielić z Panem osobiście radości z tego jubileuszu. Może dostaniemy zaproszenie na 40-lecie!

- napisała w poście, dodając, że choć obecnie pracuje w konkurencji, nie zapomniała, gdzie dostała w życiu szansę i kto w nią uwierzył. Pod wpisem pojawiło się wiele zaskoczonych głosów. Na pytania fanów o to, czy naprawdę nie otrzymała zaproszenia, dziennikarka odpowiedziała: "nie dostałam". Internauci zgodnie stwierdzili, że był to nietakt ze strony stacji, a sama prezenterka zachowała się z klasą.

No cóż, trochę klasy organizatorom zabrakło
Ten wpis to jest klasa pani Agato!
 
Więcej o: