Chciała tylko podciąć grzywkę. Teraz przypomina Frodo Bagginsa

25-latka zakończyła wieloletni związek i pomyślała, że czas na nowy początek. Uznała, że potrzebuje zmiany. Postanowiła udać się do fryzjera, by obciąć grzywkę, lecz efekt, jaki uzyskała, zaskoczył nie tylko ją. W nowej fryzurze wygląda jak Frodo Baggins z "Władcy pierścieni"!

Annie McElvein uznała, że to dobry czas na zmiany i przyszła pora, by nieco odświeżyć fryzurę. Udała się więc do fryzjera. Chciała, aby to profesjonalista zajął się jej wizerunkiem. To, jak wyglądała po wyjściu z salonu przeszło jej najśmielsze oczekiwania. 25-latka z Nowej Zelandii przypomina w nowej fryzurze hobbita z filmu "Władcy pierścieni".

Zobacz wideo Robert Lewandowski znów tańczy na Tik Toku

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Chciała coś zmienić w swoim wyglądzie. Okazało się, że ścięcie grzywki było świetnym pomysłem

25-letnia Annie McElvein zapragnęła mieć grzywkę. Wybrała się więc do fryzjera, a po zakończonej wizycie nie mogła uwierzyć w to, co widzi w lustrze. Była zaskoczona. Gdy zobaczyła swoje odbicie po umyciu włosów, zauważyła wyraźne podobieństwo do Frodo Bagginsa z kultowego filmu "Władca pierścieni". Nie taki efekt chciała uzyskać, jednak koniec końców cieszy się, że wygląda jak siostra bliźniaczka filmowego hobbita i postanowiła nagrać o tym TikToka. Sama o całej sprawie wypowiada się tak:

Uwielbiam tę fryzurę. Niektórzy próbują mi wmówić, że to nie wygląda dobrze. Niektórzy uważają nawet, że na filmiku z nową fryzurą używam autoironicznego humoru, ale prawda jest taka, że bardzo się cieszę. Jestem dumna, że wyglądam jak Elijah Wood.

Przed przemianą Annie McElvein miała długie, kręcone włosy, które zupełnie nie przypominały fryzury Frodo Bagginsa. Oto jak 25-latka wyglądała, zanim postanowiła ściąć grzywkę.

 

Jak na nową fryzurę Annie reagują fani? Pod jej filmikiem jest aż ponad 16 tysięcy komentarzy

Annie McElvein nie spodziewała się, że w nowej fryzurze będzie przypominać bohatera jednego ze swoich ulubionych filmów. W drodze do salonu fryzjerskiego nagrała jednak filmik, w którym chciała pokazać swoją przemianę. Sama nie spodziewała się, że efekt będzie tak spektakularny, a jej TikToka zobaczą ponad 2 miliony osób. Takie komentarze o jej nietuzinkowej przemianie można przeczytać pod filmikiem, na którym pozuje ze zdjęciem Elijah Wood'a:

Wyglądacie jak bliźniaki!
Zdawałaś sobie sprawę z tego podobieństwa przed ścięciem grzywki, czy to było objawienie już po wizycie u fryzjera?
Ale na poważnie. Wyglądasz naprawdę dobrze! Grzywka ładnie podkreśla twoją twarz.

25-latka bardzo się cieszy z obrotu sytuacji i ma nadzieję, że w przyszłości uda jej się poznać odtwórcę roli Frodo Bagginsa. Filmik, w którym Annie McElvein chwali się swoją nową fryzurą można obejrzeć tutaj:

Więcej o: