Wyrywa brwi i... przykleja je do rzęs. Nowy trend? Ludzie nie wierzą w to, co widzą

W sieci regularnie pojawiają się nowe trendy. Zadne zachwycają, inne zaskakują, a w niektóre po prostu aż trudno uwierzyć. Jeden z "patentów", który z pewnością zaliczyć można do tej ostatniej grupy, udostępniono na Instagramie. Z internetem chyba nie może być już gorzej...

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje. "Jestem kameleonem", "Trochę jak Morticia Addams"

Instagramowe reels powstały w odpowiedzi na popularność TikToka i pojawiających się tam krótkich filmików o różnej tematyce. Teraz ten trend przeniósł się również na Instagram, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy chętnie dzielą się dynamicznie zmontowanymi nagraniami. Znajdziemy tam m.in. trendy makijażowe, domowe porady, a także wiele zaskakujących trików. Dobre pomysły są w cenie i warto je wykorzystywać, jednak obok praktycznych urodowych porad pojawiają się również totalne absurdy.

Wydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłość Wydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłość

Wyrywa brwi i... przykleja je do rzęs. "

Na instagramowym profilu @makeupartists_worldwide udostępniono filmik nagrany przez blogerkę z Los Angeles, która wpadła na pomysł, by zagęścić rzęsy w zupełnie inny sposób, niż przy użyciu kępek lub pasków rzęs. Ona postanowiła dokleić sobie włoski, które wcześniej wyrwała ze swoich brwi. - Nowy trend? - zapytano w opisie filmiku.

 

Bubbles przekonuje, jak naprawdę powinien wyglądać ruch body positive Wprost mówi o swojej wadze i swoich uczuciach. "Jestem gruba i sexy! I nie obchodzi mnie to, co mówią inni"

Na reakcję internautek nie trzeba było długo czekać. Pod postem momentalnie pojawiły się komentarze od osób, którym wręcz trudno uwierzyć w pomysł, na który wpadła kobieta:

Co ona w ogóle robi?
Dobry sposób na infekcje oczu
Po prostu nie
Ale dlaczego?! Po prostu nie
Kiedy kończą ci się sztuczne rzęsy...
Absolutnie nie
Ludzie zrobią wszystko dla pięciu minut sławy
To musi być żart? Nikt nie chce czegoś takiego (mam nadzieję)
Nie róbcie tego

- czytamy.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy anonimowo.

Więcej o: