Ewelina Lisowska zmieniła się nie do poznania. Co się stało z jej gwiazdkami na twarzy?

Ewelina Lisowska znana jest wielu widzom ze swojego wyrazistego wizerunku scenicznego, na który składały się kruczoczarne włosy oraz gwiazdka pod okiem. Na jej profilu na Instagramie nie zobaczymy już takiej wersji gwiazdy. Wokalistka przeszła ogromną metamorfozę.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewelina Lisowska swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już w 2007 roku, ale dopiero udział w programach telewizyjnych "Mam Talent" i "X-Factor" przyniósł jej sławę i stał się przepustką do rozwoju kariery. Piosenkarka zmieniła swój wizerunek diametralnie i dla wielu jest obecnie nie do poznania.

 
Zobacz wideo Ewelina Lisowska nie chce wychodzić za mąż! Wyznaje: Jestem wieśniakiem
 

Metamorfoza Eweliny Lisowskiej. Jak zmieniła się wokalista na przestrzeni lat?

Ewelina Lisowska należy do grona polskich gwiazd, które bardzo lubią eksperymentować ze swoim wyglądem, nie, tylko jeśli chodzi o stroje. Wokalistka na początku kariery w show-biznesie rozpoznawalna była przez swoje długie, kruczoczarne włosy. Jakiś czas temu postanowiła jednak mocno rozjaśnić kosmyki. Gwiazda, postawiła na bardzo modny w tym sezonie kolor miodowego blondu.

Rockowy styl zamieniła w zupełnie inną odsłonę, a na jej policzku nie zobaczymy już charakterystycznej gwiazdki, która stała się ważnym elementem jej wizerunku. Ten symbol pojawił się na jej twarzy, już na eliminacjach do X Factor. W wywiadach wokalistka przyznała, że nie ma szczególnego znaczenia. Lisowska, w wywiadzie z portalem Eska.pl przyznała, że był to efekt eksperymentów z makijażem i chęć odróżnienia się od innych muzyków.

 

Ewelina Lisowska pokazała przemianę swojego wizerunku. "Podróż w czasie"

Wokalistka wielokrotnie udostępnia na swoim profilu na Instagramie zestawienia zdjęć, na których pokazuje, jak zmieniła się, od początku swojej kariery. Udowadnia tym, że ma spory dystans do swojej osoby. Lisowska zaprezentowała metamorfozę, jaką przeszła w ciągu 10 lat. Gwiazda opisała zdjęcie słowami:

Hello, it’s me. Podróż w czasie. Wersja 2012 vs 2022. A co u Was zmieniło się najbardziej przez 10 lat?

W komentarzach błyskawicznie pojawiły się reakcje ze strony fanów wokalistki.

Zdecydowanie lepiej było za dawnych czasów.
Botoks moja droga to też ingerencja, więc nie udawaj już takiej naturalnej.
Pamiętna gwiazdka
Teraz wyglądasz na jakieś 20 lat.
 
Więcej o: