Matka Ronaldo jej nie cierpiała. Piłkarz rzucił piękność z dnia na dzień "Kazała mi wybierać"

Cristiano Ronaldo spotykał się z wieloma kobietami, zanim na dobre związał się z Georginą Rodriguez. Przez 5 lat jego sercem władała modelka Irina Shayk. Zostawił ją z dnia na dzień z jednego powodu

Ronaldo i Irina Shayk byli parą przez pięć lat

Sielanka skończyła się w 2016 r., kiedy sportowiec rzucił ukochaną tuż przed Nowym Rokiem. Kobieta nie kryła szoku i długo nie mogła sobie poradzić z tą decyzją.

Powodem rozstania miało być lekceważące zachowanie Iriny względem matki Ronaldo- Dolores

Irina zlekceważyła Dolores i Cristiano wybrał matkę. Dolores od zawsze uważała, że nie była ona idealną kobietą dla jej syna. W 2010 r. Ronaldo skorzystał z usług surogatki, która urodziła mu syna- Cristiano Juniora. Matka piłkarza twierdziła, że potrzebuje on kobiety gotowej do roli matki dla Cristiano Juniora, a to nie było priorytetem dla Iriny.

Gdy modelka nie chciała pojawić się na urodzinowym przyjęciu-niespodziance, które piłkarz przygotował dla swojej matki na Maderze z okazji jej 60. urodzin, szala goryczy się przelała. Wybuchła kłótnia i modelka kazała piłkarzowi wybierać pomiędzy sobą, a jego matką. Podobno decyzja zapadła natychmiastowo. Dla Ronaldo rodzina zawsze była priorytetem. Nie miał więc skrupułów i z dnia na dzień zakończył trwający pięć lat związek.

Czy na pewno to było powodem rozstania? Irina zapierała się rękami i nogami twierdząc, że to ona zainicjowała zerwanie

Bardzo dobrze się dogadywaliśmy, ale ona miała taki zwyczaj, że mówiła: dlaczego zabierasz swoją matkę wszędzie, gdzie idziemy? Kazała mi wybrać między nimi dwiema. Odpowiedziałem, że nigdy nie mógłbym porzucić mojej matki dla innej kobiety. Nie żałuję, że z nią zerwałem

— powiedział Cristiano Ronaldo.

 

Cristiano spotykał się z wieloma kobietami. Prawdziwą uczuciową stabilizację Ronaldo znalazł dopiero w związku z Iriną Shayk, którą poznał na sesji zdjęciowej dla Armaniego w 2010 r. Jak się jednak okazało, prawdziwą miłość odnalazł 6 lat później.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo obcinany przez swoją partnerkę. Niecodzienna zmiana fryzury

Powodem kłótni i rozstania pary według modelki i miała być niewierność Cristiano.

Chciała wyjaśnień. Była w szoku i kompletnie zdruzgotana. Decyzję o rozstaniu podjęła z ciężkim sercem

- stwierdziła bliska jej osoba.

W 2016 r. Cristiano odnalazł szczęście w ramionach Georginy Rodriguez, dla której jak sama stwierdziła:

Każdy dzień z Cris jest prezentem
 

Georgina jest w pełni akceptowana przez matkę Cristiano. Jest przeciwieństwem Iriny. Czas najbardziej chce spędzać z rodziną, która jest w jej życiu największym priorytetem. To z nią Cristiano stworzył dom, o którym zawsze marzył.

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: