Ola Żebrowska pokazała intymne zdjęcie. "Zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli"

Aleksandra Żebrowska wielokrotnie zaskakiwała internautów swoją bezpośredniością. Tym razem na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez koszuli. - No tylko Ty mogłaś to zrobić w takim stylu - podsumował jeden z fanów.

Aleksandra Żebrowska od lat aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 355 tysięcy osób. 

Zobacz wideo Ola Żebrowska świętuje urodziny Michała:

Posty, które publikuje Żebrowska, często bardzo różnią się od wyidealizowanych obrazków, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni. Zdaniem jej fanów, szczerość i naturalność to jej znaki rozpoznawcze. Gwiazda pokazywała już między innymi, jak goli nogi, czy jak wypoczywa w bieliźnie na kanapie.

"Zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli"

Niedawno Żebrowska opublikowała na swoim Instagramie intymne zdjęcie, które wzbudziło spore zainteresowanie. Jak zaznaczyła na początku, miała to być reklama jej koszul ciążowo-porodowych do karmienia.

Na tym zdjęciu byłam w 6 m-cu ciąży i zapomniałam, że nie mam na sobie koszuli

- zdradziła. - Są one tak miękkie i wygodne, że nie czuć ich w ogóle na ciele. Nic nie drapie, nie ciągnie, nie ogranicza. Zupełnie jakby się było #nagolasa - a tak jest najwygodniej, nie tylko w ciąży - dodała w dalszej części wpisu. 

 

Post Żebrowskiej jak zwykle spotkał się z pozytywnymi reakcjami jej fanów. 

Reklama koszuli bez koszuli. No tylko Ty mogłaś to zrobić w takim stylu.
I taką reklamę to ja rozumiem!

- możemy przeczytać pod postem. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: