Wytatuowała ciało w 100% i odcięła palce, które trzyma w słoiku. Jej 2-letnia córka również ma tatuaż

Lily-Lu trans-genderowa kobieta, która może się pochwalić niewiarygodną liczbą tatuaży. Przez swój wygląd budzi zainteresowanie również w mediach. Jakie modyfikacje zafundowała sobie obywatelka Niemiec?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Lily Lu pochodzi z Niemiec, na co dzień mieszka w jednej z niemieckich wsi i jest znaną na całym świecie artystką tatuażu. Oprócz tego zajmuje się produkcją filmów pornograficznych oraz pisze książki Transpłciowa kobieta, której ciało jest w 100% całkowicie pokryte tatuażami, straciła rachubę, ile razy została wytatuowana. Jej wygląd jest tak inny, że wiele razy proszono ją nawet o selfie na ulicy. Jej odmienny wizerunek to również okazja do rozwoju firmy, gdyż oryginalny wygląd Lily Ju budzi duże zainteresowanie w sieci.

 

Helena Christensen 53-letnia modelka odsłoniła brzuch. "Nadal wymiatasz"

Zobacz wideo O co chodziło w dramie z tatuażem Izabeli Zabielskiej?

Jej ciało w 100% pokryte jest tatuażami. Lily Ju ma ich tyle, że straciła rachubę

Lily Ju uwielbia pokrywać swoje ciało tatuażami, w takim stopniu, że cała jego powierzchnia jest pokryta skomplikowanymi wzorami i małymi dziełami sztuki. Zdarza się, że wiele z tych projektów jest ponownie nałożona na pierwotne projekty, aby jeszcze bardziej uwydatnić atrament. Obecnie niektóre części jej ciała są teraz pokryte nawet trzema warstwami tatuaży. Kobieta przyznaje, że za każdym razem proces ten staje się bardziej bolesny. W rozmowie z magazynem The Mirror zdradziła, że:

Skończyło się na tym, że moje ciało było zakryte w 100 procentach, więc w żaden sposób nie da się policzyć tatuaży. To więcej niż trzy warstwy na całym ciele i wciąż zbieram nowy od czasu do czasu.
 

Przygoda z tatuażami. Kobieta zdecydowała na jeszcze kilka radykalnych zmian

Niemka miała zaledwie 14 lat, kiedy po raz pierwszy usiadła na krześle tatuażysty i wykonała tatuaż jedynie za pomocą igły do szycia i atramentu z długopisu. Od tego czasu, jej ciało pokrywało się coraz większą ilością wzorów.

Mam atrament pod paznokciami, gałkami ocznymi, językiem i ustami, oczywiście genitalia i odbyt są bardzo bolesne, a także gojenie się tatuaży może być bardzo bolesne i długie.
 

Wygląd Lily Ju budzi dużo emocji wśród ludzi, a kobieta musi się mierzyć z dużą ilością hejtu, szczególnie w sieci czy na ulicy, kiedy na jej widok przechodzą na drugą stronę ulicy. Oprócz tatuaży kobieta usunęła serdeczne palce u obu dłoni, które trzyma w słoiku, a także zdecydowała się odciąć pępek i sutki. Niemka pozwala również na swobodę w tej dziedzinie swojej córce, której pozwoliła zrobić sobie tatuaż w wieku 2 lat.

 
Więcej o: