Te gwiazdy znalazły drugie połówki po 50. Udowadniają, że miłość może przyjść w każdym wieku

Niektórzy na miłość muszą poczekać. Nawet jeśli tracą już nadzieję, że kiedykolwiek jeszcze ją spotkają, uderzenie strzały amora bywa niespodziewane. Takie pary można spotkać zarówno w show-biznesie, jak i w życiu prywatnym. Jaki jest sekret ich związków?

Miłość nie zawsze przychodzi wtedy, gdy się jej spodziewamy. Czasem na strzałę amora i stworzenie pełnego wzajemnego uczucia i zrozumienia związku trzeba czekać wiele lat. Niektóre gwiazdy odnalazły miłość dopiero po 50 roku życia. Pokazują, że wiek nie gra roli, a na intensywne uczucia do drugiej osoby jest czas w każdym wieku.

Życzenia świąteczne, rymowanki, wierszyki na Święta Jak odpowiedzieć na życzenia świąteczne? Zapomnij o "wzajemnie"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Znaleźli drugie połówki po 50. Bruce Willis i Emma Heming Willis

Bruce Willis poznał o 24 lata młodszą modelkę Emmę Heming w 2007 roku, gdy miał 52 lata. Para związała się ponad dziesięć lat po rozstaniu aktora z Demi Moore. Ślub odbył się w 2009 roku w towarzystwie byłej żony aktora i ich wspólnych dzieci, które trzymały kciuki za nową relację Bruce'a. W 2019 r. po 10 latach małżeństwa para odnowiła przysięgę. 30 marca 2022 r. rodzina Willisa poinformowała, że u aktora zdiagnozowano afazję, w związku z czym podjął decyzję o zakończeniu kariery. Mimo problemów zdrowotnych Bruce'a Emma Heming Willis na bieżąco dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie, na których para wciąż wygląda na zakochaną i szczęśliwą.

 

Jak przekręcamy kolędy? Jak przekręcamy słowa kolęd? Te pomyłki rozbawią cię do łez

Te pary długo czekały na miłość. Marek Kondrat i Antonina Turnau

Marek Kondrat związał się z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau. Para wzięła ślub w 2015 r., gdy aktor miał 65 lat. Uroczystość owiana była nutką tajemnicy — starano się, by jak najmniej informacji dotyczących wesela przedostało się do mediów. Trzy lata później małżeństwo doczekało się narodzin córki, Heleny. Na co dzień mieszkają we troje w Krakowie, gdzie czteroletnia dziewczynka chodzi do przedszkola.

Marek Kondrat z żonąMarek Kondrat z żoną Fot. Michał Łepecki / Agencja Wyborcza.pl

Święta Bożego Narodzenia. Śnieg Piękne życzenia świąteczne. Wyślij je bliskim, by sprawić im radość

Te gwiazdy spotkały partnerów po 50. Krzysztof i Joanna Ibisz

Krzysztof Ibisz dba o prywatność, dlatego od początku niewiele było wiadomo na temat jego relacji z Joanną Kudzbalską, która brała udział w drugiej edycji programu Top Model, gdzie zajęła czwarte miejsce. 57-letni dziś prezenter związał się z modelką najprawdopodobniej w 2020 r. W sierpniu 2021 r. para wzięła ślub, a we wrześniu 2022 r. powitała na świecie pierwsze wspólne dziecko.

 
Więcej o: