Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej wzbudziła zachwyt. Fani porównują ją do Cate Blanchett

Małgorzata Kożuchowska nie przestaje zachwycać. Tym razem aktorka pokazała w mediach społecznościowych swoją nową fryzurą. Fanki oraz fani są nią zachwyceni i zostawiają pod zdjęciami wiele przychylnych komentarzy. Jak wygląda "piękna fryzura" Małgorzaty Kożuchowskiej?

Małgorzata Kożuchowska często jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fankami oraz fanami kadrami ze swojego życia. Tym razem aktorka zaprezentowała się w nowej fryzurze, która wzbudziła w obserwatorach wiele pozytywnych emocji. Jak teraz wygląda?

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze. Jak się prezentuje?

Małgorzata Kożuchowska to aktorka serialowa, filmowa i teatralna, która na Instagramie zgromadziła aż 1,1 miliona obserwatorów. Aktywnie dzieli się tam z fanami różnymi zdjęciami, a tym razem pokazała się w nowej fryzurze, która wzbudziła niemały zachwyt w komentarzach. Nic dziwnego. Aktorka uważana jest bowiem za jedną z najpiękniejszych i najlepiej ubranych kobiet w świecie show-biznesu. Jak o jej uczesaniu wypowiadają się fani oraz fanki? Doceniają przede wszystkim kolor włosów oraz to, jak zostały ułożone.

Piękna fryzura!
Piękny kolor włosów!
Polska Cate Blanchett.
Gosiu piękny kolor włosów a ty jesteś przepiękną, uroczą kobietą.

Nowa fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to w tym sezonie modna propozycja na szybkie, lecz efektowne uczesanie. Wywinięte końcówki idealnie wpisują się w aktualnie panujące trendy i z łatwością można odtworzyć tę fryzurę w domu. Jak prezentuje się w niej aktorka? Oto zdjęcie, które dodała na swoim Instagramie:

 

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej to idealna propozycja na święta. Jak wymodelować włosy w taki sposób?

Fryzura Małgorzaty Kożuchowskiej wzbudziła w fanach i fankach wiele pozytywnych emocji. Okazuje się jednak, że z łatwością można odtworzyć taką formę uczesania w domu. Jeśli chcesz się zainspirować elegancką fryzurą aktorki, bez problemu wykonasz ją samodzielnie. To idealna propozycja na nadchodzące święta, sylwestra czy karnawał. Jak ją zrobić? Wystarczy wywinąć końcówki włosów pasmo po paśmie. Możesz wykorzystać do tego prostownicę lub lokówkę. Odtworzysz ją też, susząc mokre włosy suszarką, wyciągając je na szczotkę. Kiedy osiągniesz zadowalający efekt, utrwal fryzurę ulubionym lakierem do włosów, by uczesanie wyglądało fantastycznie nawet przez wiele godzin.

Więcej o: