Olivia Wilde w prześwitującej kreacji z sutkami na wierzchu. Ta kreacja robi wrażenie!

Olivia Wilde jakiś czas temu po niemal dwóch latach rozstała się z Harrym Styles-em, dla którego zostawiła męża. 38-latka pokazała się w prześwitującej sukience na czerwonym dywanie podczas gali People's Choice Awards 2022.

Olivia Wilde po rozstaniu z Harrym Stylesem nie chowa się w domu. Przeciwnie – wychodzi na ścianki, czerwone dywany i przed kamery, gdzie odważnie odsłania ciało w prześwitujących sukienkach. 

Próbuje zwrócić uwagę byłego faceta, czy odreagowuje rozstanie?

Niezależnie od motywów, wyglądała wspaniale!

Olivia Wilde i jej prześwitująca sukienka

Sezon jesień-zima 2022/2023 upływa pod znakiem trendu na bieliźniane kreacje, wycięcia, przezroczystości i nowoczesną zmysłowość. W dalszym ciągu króluje trend na naked dress. Na odważną sukienkę podczas ostatniej gali zdecydowała się Olivia Wilde.

 

Olivia Wilde tym razem wybrała długą prześwitującą koronkową sukienkę na cieniutkich ramiączkach typu spaghetti, która eksponowała jej umięśnione ciało. Aktorka zrezygnowała z założenia biustonosza, za to dobrała do kreacji zabudowane majtki. Całość uzupełniła grubym skórzanym paskiem z mini torebką od Dior. Aktorka zaskoczyła brakiem biżuterii i innych dodatków. Postawiła na makijaż smokey eye, który podkreślił jej niebieskie oczy.

W tej stylizacji brylowała na ściance People's Choice Awards 2022 w Santa Monica gdzie odebrała nagrodę Drama Movie of 2022 dla jej filmu Don't Worry Darling nad którym pracowała między innymi z Harrym Styles-em.

Zobacz wideo Popkultura odc. 123
 

Olivia Wilde i Harry Styles niedługo świętowaliby drugą rocznicę związku. Jednak aktorka i o 10 lat młodszy piosenkarz postanowili zakończyć swój związek

 

We wrześniu 2020 roku Harry zastąpił Shia LaBeoufa w obsadzie horroru Nie martw się kochanie, reżyserowanego przez Olivię Wilde. Już dwa miesiące później Wilde zakończyła 9-letni związek z Jasonem Sudeikisem, z którym ma dwoje dzieci: syna Otisa i córkę Daisy.

 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: