Oto "najgorętsza babcia na świecie". Ludzie nie wierzą w jej wiek. "Nigdy się nie zmieniaj"

Gina Stewart ma 52 lata. Jakiś czas temu zaczęto ją nazywać "najgorętszą babcią na świecie". Modelka i matka czwórki dzieci na co dzień dzieli się zdjęciami ze swojego życia. W publikowanych na Instagramie postach propaguje też zdrowy styl życia. Jaki jest sekret jej młodego wyglądu?

Gina Stewart ma 52 lata. W 2018 r. Australijkę zaczęto nazywać "najgorętszą babcią na świecie" po tym, gdy jej zdjęcia stały się wiralowe. Modelka na bieżąco dzieli się z fanami zdjęciami na Instagramie — profil obserwuje już ponad 340 tysięcy osób. Pokazuje sylwetkę, życie codzienne, a także zamieszcza porady dotyczące zdrowego żywienia i dbania o swoje ciało. Trudno uwierzyć w jej wiek — na pierwszy rzut oka wygląda, jakby była dopiero po dwudziestce. Z tego względu wiele osób zastanawia się, jaki jest sekret jej młodego wyglądu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Dąbrowa Górnicza. Babcia z wnukiem potrąceni na przejściu dla pieszych

Oto "najgorętsza babcia na świecie". Jaki jest sekret jej młodego wyglądu?

Gina Stewart ma czwórkę dzieci, a od kilku lat jest również babcią. Kobieta zaprzecza, by kiedykolwiek przeszła operację plastyczną inną, niż wszczepienie implantów piersi i licówek. Posty publikowane przez Stewart spotykają się z dużym odzewem fanów, którzy nie boją się wyrażać swojego podziwu co do młodego wyglądu kobiety.

Czy ktoś ci już mówił, że jesteś fascynującą kobietą?
Gina, jesteś tak piękna, że 'wspaniała' to tylko jedno z wielu słów opisujących twoją urodę, więc nigdy się nie zmieniaj.
Absolutny przykład idealnego piękna.

Modelka we wrześniu świętowała 52 urodziny. Z tej wyjątkowej okazji opublikowała na Instagramie urodzinowe wideo. W opisie poinformowała, że ma wrażenie, jakby 1970 r. był wczoraj.

 

Ludzie nie wierzą w jej wiek. Gina twierdzi, że nie przerabia swoich zdjęć

Gina Stewart twierdzi, że publikowane przez nią zdjęcia nie są przerabiane. Przyznała, że zwyczajnie fotografuje się w dobrym oświetleniu, dzięki czemu ujęcia wychodzą korzystnie. W jednym z postów modelka pozuje ubrana w jedwabną poszewkę od poduszki.

Jedwabne poszewki na poduszki są również wspaniałymi sukienkami. Wystarczy odciąć jeden koniec i nosić tak, jak na tych zdjęciach.

Gina tłumaczy też, że jedwab jest hipoalergiczny — dobrze działa na skórę i łagodzi zmarszczki, dlatego każdej nocy kobieta śpi tylko na takim materiale.

Mniej wyprysków, mniej zaczerwienień i podrażnień oraz mocniejsze, niesplątane włosy – czy trzeba mówić więcej?!
 
 
Więcej o: