Zrobiła ze swojego psa Grincha. Nie takiej reakcji ludzi się spodziewała. "To okropne"

Nie tylko ubieranie choinki, lecz także przystrajanie całych domów na święta to coraz częstsza praktyka. Zdaje się jednak, że niektórzy aż za bardzo zapędzają się w swoim świątecznym szaleństwie. Ostatnio na TikToku pojawił się filmik, na którym jedna z internautek pokazała, jaką "metamorfozę" zafundowała na święta swojemu psu. W komentarzach zawrzało.

Więcej ciekawych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Najsłodsze pieski gwiazd

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam m.in. układy taneczne, trendy, makijaże, stylizacje, a także zaskakujące triki i porady. Dużą popularnością cieszą się także profile, na których ludzie dzielą się swoim prywatnym życiem. Niektóre osoby, chcąc zyskać popularność, posuwają się czasem za daleko. 

Pobiera opłaty za obiad świąteczny od swoich bliskich. Pobiera opłaty za świąteczny obiad. Nie wymiga się nawet 3-letni wnuk

Zmieniła swojego psa w Grincha. Ludzie oburzeni: "Wygląda na znęcanie się"

Ashley, prowadząca na TikToku konto pod nazwą @mondaygray, udostępniła na swoim profilu filmik przedstawiający "świąteczną metamorfozę" swojego psa. Przy okazji wizyty u groomera, kobieta postanowiła pofarbować swojego czworonoga, by upodobnić go do Grincha. Udostępnione wideo szybko stało się viralem i obejrzano je ponad 10,5 mln razy. Jednak chyba nie takiej reakcji spodziewała się kobieta.

Pod postem pojawiło się bowiem wiele komentarzy od internautek oraz internautów, a większość skrytykowała pomysł kobiety:

Czuję się źle, on lub ona wygląda tak smutno
Biedny piesek
Wygląda mi to na znęcanie się nad zwierzętami
Czy coś takiego jest w ogóle dozwolone?
To że możesz nie znaczy, że powinnaś
To okropne
Biedny, wygląda jakby mu się to nie podobało
Po prostu... nie

- czytamy. W odpowiedzi na krytykę, kobieta opublikowała kolejne filmiki, by pokazać, że piesek ma się dobrze. Zapewnia także, że sierść psiaka została zabarwiona kosmetykami bezpiecznymi dla zwierząt.

Ellie jest zadowolona z nowego uśmiechu Zrobiła sobie "tureckie zęby". Prześladuje ją koszmar: "Nikt mnie na to nie przygotował"

- Uwielbiamy Boże Narodzenie w naszym domu i wiedziałam, że z białym futerkiem Rizzo nasz groomer będzie w stanie dobrze go ubarwić. Kiedy wychodzę z nim na spacer, ludzie szaleją na punkcie jego futra. (...) Kiedy opublikowałam to wideo nie sądziłam, że spotka się to z taką reakcją, jak wiele osób poczuło potrzebę komentowania, ale też nie jestem zaskoczona - powiedziała Ashley, cytowana przez DailyMail.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: