Ikona lat 90. Jak dziś wygląda 56-letnia Cindy Crawford? "Czasami trzeba po prostu udawać"

W latach 90. XX wieku o Cindy Crawford łyszał chyba każdy. Była częścią "Wielkiej Szóstki" modelek, które miały największy wpływ na świat mody i kulturę popularną. To one kreowały wówczas największe trendy. Jak dziś wygląda modelka, która przed laty dwukrotnie znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób na świecie?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Cindy Crawford to amerykańska supermodelka i aktorka, która w latach 90. XX wieku była częścią "Wielkiej Szóstki" modelek, które do dziś uchodzą za ikony świata mody. Na swoim koncie ma liczne sesje zdjęciowe oraz kampanie reklamowe dla największych światowych marek. Wielokrotnie pojawiała się także na okładkach najlepszych magazynów i brała udział w pokazach mody takich projektantów, jak Dolce&Gabbana, Ralph Lauren, Calvin Klein, Versace, Michael Kors, Chanel czy Valentino. W 1993 i 2002 roku znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób według magazyn People, a w 1995 roku została uznana przez magazyn "Forbes" za najbogatszą modelkę na świecie. 

Kathy Jacobs 58-letnia modelka w bieliźnie. Fani nie dowierzają. "Niewiarygodne"

Ikona lat 90. Jak dziś wygląda 56-letnia Cindy Crawford?

Prywatnie Cindy Crawford od 1998 roku jest żoną Rande’ego Gerbera, z którym ma dwójkę dorosłych już dzieci: 23-letniego Presleya i 21-letniej Kaię. - Dopiero przy Randem stałam się kobietą. Nie lubimy blichtru, stawiamy na rodzinę i relacje z przyjaciółmi - mówiła w jednym z wywiadów. Choć lata mijają, Cindy Crawford nieustannie zachwyca swoją urodą i zgrabną figurą. Patrząc na modelkę aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 56-lat. 

 

- Spoglądam wstecz na małą Cindy i zastanawiam się, co bym jej powiedziała. Powiedziałbym jej, żeby była dla siebie milsza, żeby traktowała siebie tak, jak traktuje swoich przyjaciół. Powiedziałbym jej, że każdy czuje się zdenerwowana w nowych sytuacjach, to czasami trzeba po prostu udawać. Powiedziałbym jej, żeby nie bała się zrobić z siebie głupka, tańczyć, śpiewać itp., nawet jeśli nie jest w tym dobra. Śmiej się jak najwięcej. Bądź wrażliwa. Zaryzykuj pokazanie swoją prawdziwą siebie ludziom, których kochasz. Praktykuj wdzięczność. Rozwijaj się, ucz się... życie jest błogosławieństwem - napisała przy okazji swoich urodzin. 

57-letnia modelka o szukaniu miłości: Randkowanie po pięćdziesiątce jest do bani 57-letnia modelka o szukaniu miłości: Randkowanie po pięćdziesiątce jest do bani

Najbardziej topowa modelka w historii
Wciąż młoda i piękna
Jesteś taka mądra, skromna i zabawna, ale od czasu do czasu trzeba podkreślić, że jesteś najpiękniejszą kobietą na świecie!
Legenda
Ikona

- czytamy pod jej zdjęciami na Instagramie.

 
Więcej o: