Doda zachwyca mocno wyciętym strojem podczas morsowania! "Nie wiem, gdzie skierować wzrok"

Doda pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie obszerną relacją ze swojego weekendowego morsowania. Uwagę fanów przykuł rzucający się w oczy strój wybrany przez gwiazdę. Internauci nie szczędzili komentarzy w kierunku wokalistki.

Doda już na początku 2022 roku zdradziła, że jednym z jej największych postanowień noworocznych jest wychodzenie ze swojej strefy komfortu. Wokalistka postanowiła więc spróbować morsowania. Gwiazda z okazji wyjścia pochwaliła się relacją i zdjęciami w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Doda czuje nostalgię podczas świat. Chodzi o bliskich

Doda wybrała się na morsowanie. Kreacja i forma wokalistki robią wrażenie!

Kilka dni temu Doda po raz kolejny postanowiła zanurzyć się w wodzie o niskiej temperaturze wraz z przyjaciółką. Morsowanie najwyraźniej spodobało się wokalistce, która pochwaliła się obszerną relacją z wydarzenia w social mediach, w której opowiedziała, jak decyzja wpłynęła na jej życie. Uwagę internautów zwrócił jednak szczególny strój gwiazdy, składający się z mocno wyciętego stroju kąpielowego w jaskrawym odcieniu różowego oraz wysokich, pierzastych butach w kolorze fuksji.

 

Reakcja internautów na stylizację Dody podczas morsowania

Doda pochwaliła się wyjątkowymi kadrami z niedzielnego morsowania. Uwagę internautów przykuła zjawiskowa stylizacja wokalistki, która postawiła na rzucający się w oczy kolor i nietypowy kształt butów. Zdjęcia opatrzyła opisem: 

Pierwsze morsowanie w tym sezonie zaliczone

Pod postem gwiazdy błyskawicznie pojawiło się wiele reakcji ze strony fanów, którzy skomentowali look Rabczewskiej:

W Twoim wydaniu nawet morsowanie jest w dobrym stylu
Pierwszy raz zazdroszczę rybom
Nie można być bardziej idealnym. Nie ma na to skali
nie wiem, gdzie skierować wzrok
Zobacz wideo Doda w różowym stroju podczas morsowania
Więcej o: