Tylko nieliczni szczęściarze mają ją na dłoni. Co oznacza tajemnicza linia Anioła Stróża?

Niewiele osób może pochwalić się nietypową i rzadko spotykaną linią Anioła Stróża na prawej dłoni. Okazuje się, że według niektórych symbol ma ogromne znaczenie. Sprawdź, czy ją posiadasz i co dokładnie oznacza.

Okazuje się, że tajemnicza i mało spotykana linia Anioła Stróża na dłoni może wpływać bezpośrednio na nasze życie poprzez zapewnienie dobra, szczęścia i opieki. Choć niektórym wydaje się, że to zwykły zbieg okoliczności, inni wierzą w nadprzyrodzone znaczenie tego znaku. Sprawdź, czy należysz do grona szczęśliwców, którzy posiadają wyjątkową linię.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu „Ciałość"

Gdzie znajduje się linia Anioła Stróża? Nie każdy ją posiada

Osoby zajmujące się chiromancją, czyli wróżeniem z dłoni uważają, że każdy człowiek posiada na ręce trzy ważne linie — życia, która świadczy o energii, serca, która świadczy o miłości i innych nawiązywanych relacjach oraz głowy, która ma odpowiadać za mądrość życiową. Okazuje się, że oprócz tych trzech nieliczni posiadają również czwartą, która nazywana jest linią Anioła Stróża i może być postrzegana jako wyjątkowy dar z niebios.

Położona jest równolegle do linii życia, ale można ją znaleźć bliżej kciuka — jest nieco krótsza i mniej wklęsła. Biegnie mniej więcej od środka nadgarstka w górę. Choć występuje najczęściej na prawej dłoni, niektórzy szczęśliwcy posiadają ją na obu.

Linia Anioła Stróża na dłoni. Co oznacza?

Linia Anioła Stróża jest linią papilarną, która może świadczyć o przeżyciach doznanych w poprzednim wcieleniu. Co istotne, jej znaczenie jak na razie nie znajduje żadnego odniesienia w nauce. Symbol ma znaczenie pozytywne. Jeśli występuje również na lewej dłoni, może świadczyć o błogosławieństwie i opiece Anioła Stróża, który jest darem dziedziczonym od przodków. Osoby, które ją posiadają, często uchodzą za szczęściarzy, którzy mają szanse na dobre życie pełne radości.

Katarzyna CichopekNiegdyś kiczowata, dziś ostatni krzyk mody. Kurtka Katarzyny Cichopek

Więcej o: