Tylko nieliczni szczęściarze mają ją na dłoni. Co oznacza tajemnicza linia Anioła Stróża?

Niewiele osób może pochwalić się nietypową i rzadko spotykaną linią Anioła Stróża na prawej dłoni. Okazuje się, że według niektórych symbol ma ogromne znaczenie. Sprawdź, czy ją posiadasz i co dokładnie oznacza.

Okazuje się, że tajemnicza i mało spotykana linia Anioła Stróża na dłoni może wpływać bezpośrednio na nasze życie poprzez zapewnienie dobra, szczęścia i opieki. Choć niektórym wydaje się, że to zwykły zbieg okoliczności, inni wierzą w nadprzyrodzone znaczenie tego znaku. Sprawdź, czy należysz do grona szczęśliwców, którzy posiadają wyjątkową linię.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] O zdrowiu w kontekście ciałopozytywności, czyli dlaczego nie ma to nic wspólnego z promocją otyłości? 2. odcinek podcastu „Ciałość"

Gdzie znajduje się linia Anioła Stróża? Nie każdy ją posiada

Osoby zajmujące się chiromancją, czyli wróżeniem z dłoni uważają, że każdy człowiek posiada na ręce trzy ważne linie — życia, która świadczy o energii, serca, która świadczy o miłości i innych nawiązywanych relacjach oraz głowy, która ma odpowiadać za mądrość życiową. Okazuje się, że oprócz tych trzech nieliczni posiadają również czwartą, która nazywana jest linią Anioła Stróża i może być postrzegana jako wyjątkowy dar z niebios.

Położona jest równolegle do linii życia, ale można ją znaleźć bliżej kciuka — jest nieco krótsza i mniej wklęsła. Biegnie mniej więcej od środka nadgarstka w górę. Choć występuje najczęściej na prawej dłoni, niektórzy szczęśliwcy posiadają ją na obu.

Linia Anioła Stróża na dłoni. Co oznacza?

Linia Anioła Stróża jest linią papilarną, która może świadczyć o przeżyciach doznanych w poprzednim wcieleniu. Co istotne, jej znaczenie jak na razie nie znajduje żadnego odniesienia w nauce. Symbol ma znaczenie pozytywne. Jeśli występuje również na lewej dłoni, może świadczyć o błogosławieństwie i opiece Anioła Stróża, który jest darem dziedziczonym od przodków. Osoby, które ją posiadają, często uchodzą za szczęściarzy, którzy mają szanse na dobre życie pełne radości.

Więcej o: