Hollywoodzki gwiazdor był na dnie. Przyznaje, że ocaliła go miłość do Polki. "Ona uratowała mi życie"

Stacy Keach znany jest m.in. z hitowego serialu "Mike Hammer". Niewiele fanów aktora, jednak wie, że od lat związany jest z polską modelką i aktorką Małgorzatą Tomassi. Para poznała się w latach osiemdziesiątych.

Ona po rozwodzie przyjechała do Stanów Zjednoczonych, on walczył z problemami w życiu osobistym. Stacy Keach i Małgorzata Tomassi poznali się na planie filmowym w 1985 roku. Aktor podkreśla, że Małgorzata Tomassi uratowała mu życie.

Zobacz wideo "Widziałeś kiedyś wikinga połączonego z grzybiarzem?", czyli co celebryci sądzą o Wardędze

Życie pełne niepowodzeń. Stacy Keach zakochał się w polskiej modelce

Keach debiutował na wielkim ekranie w 1968 roku, grając w filmie "Serce to samotny myśliwy". Pojawił się również w takich filmach jak: "Dziedzictwo Bourne’a", "Zostań, jeśli kochasz" czy "Nebraska". I chociaż kariera zawodowa Keach’a kwitła, życie osobiste pozostawało w rozsypce. Keach długo szukał miłości. Był czterokrotnie żonaty, jednak to miłość do Małgorzaty Tomassi sprawiła, że się ustatkował. Aktor mierzył się z uzależnieniem od narkotyków. Miał kłopoty z prawem, kiedy na lotnisku w 1984 został zatrzymany za posiadanie kokainy.

W wyjściu z uzależnienia pomogła mu Małgorzata Tomassi. – Zobaczyłam swojego męża po raz pierwszy w filmie, kiedy miałam 15 lat. Mieszkałam wtedy w Polsce i poszłam do kina oglądać amerykańskie filmy. Jednym z nich była produkcja, w której grał Stacy. Pomyślałam, że to świetny facet. Lata minęły, wyjechałam z Polski, pojechałam do Hollywood, dostałam rolę Nataszy w serialu "Mike Hammer" i po prostu się w sobie zakochaliśmy – powiedziała na premierze produkcji "Habit i zbroja".

Małgorzata wcielała się w rolę agentki KGB. Tomassi poznała męża w najgorszym okresie jego życia. – Zakochaliśmy się w sobie, a potem musieliśmy pokonać wiele przeszkód, żeby być razem. Dzięki Małgosi wyszedłem z nałogu. Tak, ona uratowała mi życie. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. O naszej historii napisaliśmy scenariusz, mam nadzieję, że uda się nakręcić na jego podstawie film – powiedział Stacy Keach w rozmowie z "Tygodnikiem TVP".

 

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Hollywoodzki aktor obserwuje Polskę. "Widzę, jak bardzo się zmieniła"

– Po raz pierwszy przyjechałem do Warszawy z moją żoną, Małgosią. To był chyba 1986 rok. W sklepach na półkach były tylko ogórki konserwowe i dżemy — wspomina aktor pierwsze wizyty w Polsce. Stacy Keach nadal jest aktywny zawodowo. Pracuje w Stanach Zjednoczonych. Zajął się głównie dubbingiem, ale pojawia się również w serialach i filmach. Regularnie bywa w Polsce. Kupił dom w podwarszawskiej Magdalence. Gwiazdor posiada również polskie obywatelstwo. Od ponad 30 lat obserwuje zmiany w naszym kraju. – Obserwuję Polskę, widzę, jak bardzo się zmieniła, teraz rozkwita – podkreślił.

Więcej o: