Nałóż krople żołądkowe na włosy i zobacz, co się stanie. Kosztują mniej niż 3 zł, a efekty cię zaskoczą

Wiesz, że można stosować krople żołądkowe na włosy i uzyskać w ten sposób fantastyczne efekty? Okazuje się, że z ich pomocą uda się przygotować fantastyczną wcierkę. Zobacz, co zrobić, żeby włosy szybciej rosły, wykorzystując to, co masz w domu.

Okazuje się, że świetnym sposobem na przetłuszczające się włosy jest zastosowanie domowej wcierki z kropli żołądkowych. To też trik, który sprawi, że będą szybciej rosły. Jak przygotować taką wcierkę? Podpowiadamy.

Zobacz wideo Jak dbać o skórę i włosy jesienią? Podpowiada nasza makijażystka

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak działają krople żołądkowe na włosy? To może cię zaskoczyć

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły? Zastosuj wcierkę z kropli żołądkowych. Jak działają? Przede wszystkim zapobiegają wypadaniu włosów i pobudzają cebulki do wzrostu. Więc jeśli zauważyłaś ostatnio, że podczas czesania zostaje ci na szczotce więcej kosmyków, ta wcierka może pomóc. Krople żołądkowe na włosy pokochają też osoby, które mają łupież lub problem z przetłuszczaniem się - ten produkt również świetnie sobie z tym poradzi. Krople żołądkowe kupisz w każdej aptece za mniej niż 3 zł, a przygotujesz z nich wcierkę na wiele użyć.

Co zrobić, żeby włosy szybciej rosły. Stosuj regularnie tę domową wcierkę

Czy istnieje domowa wcierka na przetłuszczające się włosy, która zapobiega również ich wypadaniu? Oczywiście! Zastosuj krople żołądkowe na włosy, a efekty cię zaskoczą. Wystarczy, że do 15 łyżek wody lub naparu z pokrzywy dolejesz 5 kropli żołądkowych i dokładnie wymieszasz całość. Tak przygotowaną wcierkę możesz przelać do butelki z atomizerem, by łatwiej nakładało się ją na skórę głowy. Wystarczy teraz stosować ją 2-3 razy w tygodniu po umyciu włosów. Pierwsze efekty będą widoczne już po kilku tygodniach regularnego stosowania. Przed wypróbowaniem wcierki należy też wykonać próbę uczuleniową. Jeśli wszystko będzie w porządku, śmiało można stosować ją po umyciu głowy.

O czym jeszcze warto pamiętać przed wypróbowaniem wcierki? Przede wszystkim wybierz krople żołądkowe, które nie mają w składzie alkoholu, a posiadają wiele ekstraktów roślinnych. Nie należy ich stosować codziennie i trzeba zawsze je rozcieńczać wodą lub naparem ziołowym. Wcierkę nakładaj jedynie na skórę głowy, a przetłuszczające się włosy, które wypadają, zostaną wspomnieniem.

Więcej o: