Ma duży biust i nie nosi stanika. Ludzie ją za to krytykują. "Nie obchodzi mnie to"

Jedna z użytkowniczek TikToka regularnie musi mierzyć się z przykrymi komentarzami na temat swojego wyglądu. Wszystko przez to, że mimo dużego biustu, zwykle rezygnuje z noszenia biustonosza. - Nie noszę stanika i nie będę go nosić, jeśli tego nie chcę - odpowiada na zaczepki.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co Paulina Smaszcz myśli o walkach w social mediach, hejcie i o byciu nielubianą?

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, trendy, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem i łamią stereotypy.

Ludzie krytykują ją za nienoszenie stanika. Odpowiada: Mam to gdzieś

Użytkowniczka TikToka prowadząca konto pod nazwą @yumefantasy nie kryje w sieci swojej niechęci do noszenia stanika. Ze względu na swój duży biust, często spotyka się z zaczepnymi i nieprzyjemnymi komentarzami na ten temat. - Powinnaś nosić stanik, bo masz duże piersi - brzmiał jeden z nich. Postanowiła odnieść się do niego, publikując filmik na swoim profilu, na którym zatańczyła w czarnym topie z cienkimi ramiączkami, po raz kolejny rezygnując z biustonosza. 

Nie obchodzi mnie to

- słychać na nagraniu. - Mam to gdzieś. Mam miseczkę I, nie noszę stanika i nie będę go nosić, jeśli tego nie chcę - dodała w opisie.

Pod postem pojawiły się komentarze od internautek, które podziękowały kobiecie za opublikowanie takiego nagrania:

To takie uwalniające
Mam miseczkę F i nienawidzę nosić stanika
Ja mam tak samo, nawet nie mam stanika

- czytamy.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: