Ma duży biust i nie nosi stanika. Ludzie ją za to krytykują. "Nie obchodzi mnie to"

Jedna z użytkowniczek TikToka regularnie musi mierzyć się z przykrymi komentarzami na temat swojego wyglądu. Wszystko przez to, że mimo dużego biustu, zwykle rezygnuje z noszenia biustonosza. - Nie noszę stanika i nie będę go nosić, jeśli tego nie chcę - odpowiada na zaczepki.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co Paulina Smaszcz myśli o walkach w social mediach, hejcie i o byciu nielubianą?

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, trendy, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się m.in. profile osób, które dzielą się swoim życiem i łamią stereotypy.

Charlotte Rachel Hejterzy wytykają jej, że jest gruba. Ona ma to gdzieś: Cieszę się, że nie jestem chuda

Ludzie krytykują ją za nienoszenie stanika. Odpowiada: Mam to gdzieś

Użytkowniczka TikToka prowadząca konto pod nazwą @yumefantasy nie kryje w sieci swojej niechęci do noszenia stanika. Ze względu na swój duży biust, często spotyka się z zaczepnymi i nieprzyjemnymi komentarzami na ten temat. - Powinnaś nosić stanik, bo masz duże piersi - brzmiał jeden z nich. Postanowiła odnieść się do niego, publikując filmik na swoim profilu, na którym zatańczyła w czarnym topie z cienkimi ramiączkami, po raz kolejny rezygnując z biustonosza. 

Nie obchodzi mnie to

- słychać na nagraniu. - Mam to gdzieś. Mam miseczkę I, nie noszę stanika i nie będę go nosić, jeśli tego nie chcę - dodała w opisie.

Wydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłość Wydała krocie na operacje plastyczne. Mówi, że jest zbyt atrakcyjna, by znaleźć miłość

Pod postem pojawiły się komentarze od internautek, które podziękowały kobiecie za opublikowanie takiego nagrania:

To takie uwalniające
Mam miseczkę F i nienawidzę nosić stanika
Ja mam tak samo, nawet nie mam stanika

- czytamy.

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: