Roxie Węgiel pokazała zdjęcie w gorsecie. Fani podzieleni. "Jestem pod wrażeniem", "za dużo odsłania"

Roksana Węgiel pochwaliła się zdjęciem na swoim instagramowym profilu. Reakcja fanów była błyskawiczna. W sekcji komentarzy zawrzało, a fani wydają się podzieleni efektem metamorfozy młodej wokalistki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Roksana Węgiel należy do grona jednych z najpopularniejszych piosenkarek młodego pokolenia. Na jej koncerty tłumnie przybywają tysiące nastolatków, a jej media społecznościowe śledzi ją ponad 1,3 miliona osób. Przyczyniły się do tego zwycięstwa takich formatów telewizyjnych jak: "The Voice Kids" czy "Eurowizja Junior".

Zobacz wideo Dawid Kwiatkowski i Roxie Węgiel to cool gwiazdy według Magdy Beredy. Kto jeszcze?

Nowe zdjęcie Roxie Węgiel w gorsecie. Ta kreacja robi wrażenie!

Obecnie Roksana Węgiel ma 17 lat. Przez te kilka lat wokalistka zmieniła się, dla niektórych nie do poznania. Gwiazda wielokrotnie stawiała w swoich stylizacjach na odważne i modne kroje, które wzbudzały zainteresowanie internautów i mediów. Podobnie było ostatnim razem, kiedy Węgiel pochwaliła się zdjęciem, gdzie stoi przed obiektywem w białym gorsecie eksponującym sylwetkę.

 

Internauci podzieleni. Nie każdemu przypadł do gustu wybór stylizacji

Nowy post polubiło już ponad 110 tys. użytkowników. W sekcji komentarzy pod najnowszym zdjęciem na instagramowym profilu Roxie Węgiel można zauważyć wyraźny podział. Niektórzy są zachwyceni wyborem stylizacji przez piosenkarkę, pozostali wręcz przeciwnie.

Uwielbiam to zdjęcie. Bycie tak pięknym powinno być zakazane
Nie wiem, ile masz lat, ale ludzie chyba zapominają, że każdy ma prawo robić, co chce, a 'pozwalać' do pewnego wieku mogą rodzice, a nie internauci.
Dziewczyna za miesiąc ma 18 LAT! Zdjęcie zupełnie normalne jak na wiek
Wow, jak ten czas szybko leci. Jestem pod wrażeniem.

Niektórzy sugerowali wokalistce, że to nieadekwatny do jej wieku i wizerunku strój.

Boże dzieci co się z wami dzieje...
Śpiewanie powinno być na pierwszym miejscu, a tymczasem...
Za dużo odsłania.
Nie taki aniołek... po eksponowaniu swoich wdzięków
Więcej o: