Godzina narodzin zdradza o nas więcej, niż ci się wydaje. Jaki ma wpływ na charakter?

Godzina, w której człowiek przychodzi na świat, nie pozostaje bez znaczenia. Według osób wierzących w astrologię wiele mówi o cechach naszego charakteru.

Nie bez powodu godzina naszego urodzenia jest zapisywana w dokumentach. Czas, gdy przyszłyśmy na świat, ma znaczenie. W astrologii doba dzieli się na sześć części. Każda z części liczy po cztery godziny. Sprawdź, w której części dobry przyszłaś na świat i jaki ma to wpływ na twoje życie.

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

WednesdayStroje Wednesday Addams, które odtworzysz od 39 zł. Gotycki duch powraca!

Nie tylko znaki zodiaku. Co mówi o tobie godzina, w której się urodziłaś?

Ludzie od wieków polegają na gwiazdach. Zakłada się, że gwiazdy mają wpływ na ludzi i ich zachowanie. Istnieje 12 znaków zodiaku. Każdy znak odpowiada konkretnemu układowi gwiazd na niebie. Przyjęło się, że znaki zodiaku określają nasz charakter i temperament. Sprawdź, co mówi o tobie godzina, w której się urodziłaś!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Ma duży biust i nie nosi stanika. Ludzie ją za to krytykują. 'Nie obchodzi mnie to' (zdjęcie ilustracyjne)Ma duży biust i nie nosi stanika. Ludzie ją za to krytykują. "Mam to gdzieś"

Godzina narodzin. Co mówi o twoim charakterze?

00:00 – 04:00 – Osoby urodzone w tych godzinach są marzycielami. Mają dużo energii, lecz często chodzą z głową w chmurach. Dyskutują i zastanawiają się nad mało praktycznymi rzeczami. Posiadają w sobie dziecięcy urok. 

04:00 – 8:00 – Tytani pracy, którzy dążą do założonego celu. Jeśli się czegoś podejmują, robią to na sto procent. Silne osobowości, którymi trudno manipulować. Są to ludzie inteligentni i lubiący rządzić. 

8:00 – 12:00 – Osoby, które przyszły na świat przed południem charakteryzują się dobrym humorem i pozytywnym nastawieniem do świata. Nie zrażają się szybko i dążą do celu pomimo przeciwności. Bywa, że takie osoby są zbyt ufne w stosunku do innych ludzi.

12:00 – 16:00 – Osoby urodzone po godzinie dwunastej są niezwykle kreatywne i pomysłowe. Lubią towarzystwo i posiadają wielu znajomych. Chętnie uczą się nowych rzeczy i są otwarte wobec świata. To niezwykle energiczne osoby, których wszędzie pełno.

16:00 – 20:00 – Osoby urodzone przed dwudziestą charakteryzują się uporem i chęcią dominacji. Nie lubią, gdy ktoś mówi im, co mają robić. Są samotnikami. Nie angażują się towarzysko, przez co nie mają dużego grona znajomych.

20:00 – 24:00 – Osoby urodzone w tym okresie wykazują cechy przywódcze. Lubią dominować i rywalizować. Mają własne zdanie, które często narzucają innym. Są lubiani, lecz trudny charakter sprawia, że nie dogadują się ze wszystkimi.

Więcej o: