W Reserved płaszcz w obłędnym kolorze przeceniony o połowę. Podobne w Answear i Zarze

Płaszcze w takim kolorze to rzadkość. A szkoda, bo jest on zjawiskowy. Reserved znacząco przeceniło turkusowy płaszcz z domieszką wełny, dzięki któremu można zdecydowanie wyróżnić się w tłumie.

Turkus i jego odcienie to bardzo wyjątkowa paleta barw, w której świetnie odnajdą się zarówno blondynki, jak i brunetki, a także rudzielce. Na zimowych i jesiennych ulicach niezbyt często spotyka się płaszcze w tym kolorze, a jeśli jednak to zdecydowanie szybko przyciągają uwagę. Na trwających wyprzedaży w Reserved pojawił się ciekawy model w bardzo kuszącej cenie, ale płaszcze w tym odcieniu pojawiły się w ofercie Answear i Zary. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Turkusowy płaszcz w Reserved. To oversize z domieszką wełny

Jeśli lubisz oryginalne okrycia wierzchnie, to z pewnością będzie to dobry wybór. Kolor jest głęboki, ale nie krzykliwy. Model z Reserved to dwurzędowy płaszcz o kroju oversize, wykonany z tkaniny z domieszką wełny. Ma kołnierz z klapami, dwurzędowe zapięcie na guziki i dwie kieszenie po bokach. Jest dosyć długi, bo sięga za kolano. Został przeceniony z 359,99 zł na 219,99 zł. 

PłaszczPłaszcz fot. Reserved

Zobacz wideo Sandra Kubicka ocenia swoje stylizacje

Turkusowe i kobaltowe płaszcz w Zarze i Answear. Klasyczny krój ze świetnym składem

Płaszcz w intensywnie chłodnym odcieniu znalazł się także w ofercie Zary, choć jest on bardziej kobaltowy, ale ten kolor jest równie ciekawy. W składzie ma 75% wełny. Posiada kołnierz z klapami, kieszenie z klapkami z przodu i wykończenie na podszewce z wiskozy w tym samym odcieniu. Nie ma paska w talii, ale za to dwurzędowe zapięcie na guziki z przodu. Kosztuje 649,00 zł i można go kupić online. 

PłaszczPłaszcz fot. Zara

Turkusowy płaszcz dostępny jest też w Answear. Ma dosyć prosty i elegancki fason, dwurzędowe zapięcie na guziki, wsuwane kieszenie i klasyczne klapy. W składzie ma 50% wełny, a jego cena to 234,99 zł. 

PłaszczPłaszcz fot. Answear

Więcej o: