Jennifer Lopez pokazała filmik z 77-letnią mamą. No i teraz już wszystko jasne!

Jennifer Lopez udostępniła na Instagramie krótkie wideo z okazji urodzin swojej mamy. "Ludzie pytają mnie, skąd czerpię energię, mój popęd, ruchy taneczne... no cóż, teraz wiecie". Co za kobiety! Obie udowadniają, że wiek to tylko niewiele znacząca liczba.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Jennifer Lopez od lat przez wiele osób uważana jest także za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet świata. W 2011 roku przez magazyn "People" uznana została za najpiękniejszą kobietę na świecie, a rok później Forbes nazwał ją najbardziej wpływową gwiazdą. Fanki oraz fani zastanawiają się, jak ona to robi, że mając 53 lata jest w tak fenomenalnej kondycji. Okazuje się, że spora część sekretu tkwi w genach, które odziedziczyła po mamie.

Jan Nowicki Jan Nowicki był z nią w otwartym związku przez 30 lat. Łączyła ich pasja

53-letnia Jennifer Lopez pokazała filmik z okazji 77. urodzin swojej mamy. Co za kobiety!

Mama Jennifer Lopez - Guadalupe Rodriguez - skończyła 77 lat. Z tej okazji JLo postanowiła opublikować na instagramowej relacji krótkie wideo, które złożone zostało z fragmentów kilku różnych filmików. Na nagraniu widać m.in. kulisy ich wspólnej sesji zdjęciowej, czy występ na scenie. Nie da się ukryć, że nie tylko dla Jennifer Lopez upływający czas jest bardzo łaskawy, lecz także dla jej mamy.

Zobacz wideo Jennifer Lopez pokazała filmik z mamą

- Ludzie pytają mnie, skąd czerpię energię, mój popęd, ruchy taneczne... no cóż, teraz wiecie. Guadalupe - moja mama. Tak długo, jak pamiętam, widzę, jak tańczy, śmieje się i rozświetla każde pomieszczenie, w którym się znajduje. Jest definicją młodzieńczości i ponadczasowości w każdym wieku. Kocha muzykę i filmy, historię i musicale, i wierzy w prawdziwą miłość. I to wszystko mi przekazała. Sprawiłaś, że dzisiaj jestem, jaka jestem - napisała JLo w 2019 roku, z okazji 74. urodzin swojej mamy. 

Trudna relacja Jennifer Lopez z mamą. "Strasznie nas tłukła"

Dziś Guadalupe Rodriguez wspiera Jennifer Lopez na każdym kroku, ale nie zawsze tak było. Guadalupe Rodriguez urodziła się w Portoryko. Zanim została matką, nauczała w szkole, później natomiast poświęciła się wychowywaniu córek. Najstarsza z sióstr, Leslie, podobnie jak mama jest nauczycielką, Jennifer wybrała karierę w show-biznesie, a najmłodsza - Lynda - jest dziennikarką. W filmie dokumentalnym Netfliksa "Halftime", Jennifer Lopez opowiedziała o drodze na szczyt, na który dotarła wyłącznie swoją pracą. Duży wpływ miała na nią także presja matki oraz surowe wychowanie w domu. Rodzice JLo rozwiedli się w 1999 roku. 

Robiła, co musiała, żeby przetrwać. To sprawiało, że była silna, ale też surowa. Strasznie nas tłukła

- wyznała Jennifer Lopez w dokumencie. Guadalupe w młodości sama marzyła o gwiazdorskiej sławie, jednak nigdy nie chciała, by któraś z jej córek poszła tą drogą. Bardzo nie podobało jej się, gdy JLo postanowiła porzucić szkołę na rzecz aktorstwa. Po latach jednak przyznała córce rację i od tamtej chwili są podobno nierozłączne i mają świetny kontakt.

Roxie Węgiel Roxie Węgiel pokazała zdjęcie. "Jestem pod wrażeniem", "za dużo odsłania"

 
Zawsze miałem wobec nich ogromne oczekiwania. Nie chciałam być złą matką, ale pokazać im, że mogą być lepsze, jeśli tylko będą chciały. Jennifer była z nich najtrudniejsza. Dużo się kłóciłyśmy

- powiedziała w "Halftime" Guadalupe.

Więcej o: