Pokazała paczki świąteczne od Rossmanna. Internauci: "Słabo, ale dobrze, że chociaż coś dają"

W okresie przedświątecznym wiele firm obdarowuje swoich pracowników bożonarodzeniowymi paczkami prezentowymi. Całkiem niedawno swoje świąteczne paczki pokazywała na TikToku pracownica Biedronki.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

Tym razem, zawartością świątecznych pudełek od Rossmanna podzieliła się tiktokerka prowadząca konto o nazwie @amandzia55.

Amanda Surowiec opublikowała film, w którym pokazała zawartość paczek. Wskazała, że co roku w prezencie pracownicy Rossmanna otrzymują m.in. książkę, słodycze i kartkę świąteczną.

Pokazała paczki świąteczne od Rosmanna. "Słabo ale dobrze, że chociaż coś dają"

W tym roku pracowników znanej drogerii czekała niespodziance. W świątecznym pudełku znalazła się również butelka wina i słoik miodu.

Ponadto, zatrudnieni w Rossmannie otrzymali świąteczne premier finansowe oraz paczki dedykowane bezpośrednio dla dzieci.

Wideo opublikowane przez użytkowniczkę platformy zostało obejrzane przez ponad 230 tysięcy osób i zebrało prawie 230 komentarzy.

Pod filmem internauci dzielą się swoimi doświadczeniami "prezentowymi" od pracodawców.

https://www.tiktok.com/@niebanalnamatka/screenshot Tiktokerka pokazała paczki świąteczne od Biedronki. "Nie wiem, czemu ludzie tak narzekają"

"Biedronka 1500 i box", "W Pepco za przepracowany rok 900 zł na święta", "W delikatesach dostaliśmy marzenia o czymkolwiek" - czytamy w komentarzach.

Opinie są zróżnicowane:

Pracowałam w Rossmannie, słaby tam jest socjal co roku zestaw i 500 zł na konto
Tymczasem w Kiku bon na -50% na jeden produkt
A ode mnie w pracy składka po 20 zł na prezent dla szefa, dla pracowników nic...
Pracownicy firmy, w której pracuje 2500 na konto
Jak dla mnie alkohol nie powinien się tu znaleźć
Słabo ale dobrze, że chociaż coś dają, mam nadzieję, że oprócz tego jakieś normalne bony typu 300-500 na zakupy świąteczne
Dla dzieci też są super paczki
Jeszcze nigdy nie dostałam od nikogo książki w prezencie. Paczka uważam, że fajna
Więcej o: