Pamiętacie Kaśkę Solejuk z "Ranczo"? Dziś Anna Stępień ma już 25 lat. Co u niej słychać?

Anna Stępień już jako 9-letnia dziewczynka wystąpiła w roli Kaśki Solejuk w serialu "Ranczo". Choć nagrywanie odcinków zostało zakończone w 2016 r., wiele osób zastanawia się, co słychać u aktorów wcielających się w postacie kultowej produkcji. Jak wygląda i czym zajmuje się 25-latka?

"Ranczo" należy do tych seriali, o których wielu ludzi wciąż pamięta i co jakiś czas nieśmiało szuka informacji o ewentualnej kontynuacji. Czasu nie da się zatrzymać, a sporo osób, które występowały w produkcji jako dzieci, jest już dorosłych. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku Anny Stępień, która grała Kaśkę Solejuk — jedyną córkę Solejuków. Jak dziś wygląda i co robi 25-latka?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Grała Kaśkę Solejuk w "Ranczo". Co słychać u Anny Stępień?

Anna Stępień z powodzeniem wcielała się w epizodyczną rolę Kasi, córki Solejuków (Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski) w latach 2006-2016. Gdy ruszyły pierwsze nagrania 10-sezonowego serialu, dziewczyna miała zaledwie 9 lat. Nie przeszkodziło jej to w podbiciu serc widzów, którzy z zaciekawieniem śledzili losy Kaśki — niepozornej, sympatycznej i rezolutnej mieszkanki fikcyjnych Wilkowyj, która miała sześcioro braci. Po zakończeniu nagrań do "Ranczo" Stępień odłożyła na bok aktorstwo i skupiła się na nauce. 25-letnia kobieta z upływem lat znacznie się zmieniła.

Czym zajmuje się Anna Stępień? Kobieta zrezygnowała z aktorstwa

Anna Stępień zrezygnowała z aktorstwa. Kobieta uczęszczała do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, gdzie ukończyła ekonomię, a także pobierała nauki na Uniwersytecie Warszawskim, gdzie skończyła zarządzanie finansami i księgowość. Stępień uczęszczała też do Akademii Leona Koźmińskiego — tam postawiła na studia podyplomowe z analityki.

Dziś nie ma już śladu po małej dziewczynce z warkoczykami, którą była Anna Stępień w pierwszych odcinkach "Ranczo" w 2006 r. Kobieta dba o swoją prywatność w sieci, dlatego próżno szukać informacji o tym, czym się aktualnie zajmuje.

Więcej o: