Poprosiła fryzjerkę o grzywkę. Chwilę później zalała się łzami. "Nie chcę na to patrzeć"

Wiele kobiet ma przykre doświadczenia z wizyt u fryzjera. Ostatnio jednym z nich podzieliła się tiktokerka Deanna Woodfield. Influencerka wybrała się do salonu fryzjerskiego z konkretnym zamiarem.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Jak zapleść włosy bez gumki?

Deanna Woodfield chciała uzyskać efekt tzw. curtain bangs, czyli grzywki rozchodzącej się na boki. Fryzura ta w ostatnim czasie zyskuje ogromną popularność i na taką stylizację włosów decyduje się wiele gwiazd. 

Niestety, efekt nie był taki, jak przewidywała. Tiktokerka nagrała film zaraz po wyjściu od fryzjera. Na nagraniu z samochodu widać, jak inlfuencerka zalewa się łzami. Przez pierwsze kilka minut widzimy, jak zasłania czoło dłońmi.

Nigdy nie miałam żadnego z tych koszmarnych doświadczeń fryzjerskich. Weszłam i poprosiłam o grzywkę na boki. O mój Boże, nawet nie chcę na to patrzeć. To jest okropne

- powiedziała i odsłoniła czoło.

Co to jest? Nie wiem, co robić. To takie okropne. Po prostu podziękowałam i wyszłam. Co ona zrobiła? Nawet nie wiem, co mogę zrobić, żeby to naprawić. (...) Było mi jej żal (fryzjerki – przyp. red.) Nie chciała tego zrobić. Myślała, że chcę mieć normalną grzywkę

- mówiła Woodfield.

Chciała mieć modną grzywkę. Wyszła od fryzjera i wpadła w płacz

Jak się okazało, fryzjerka wykonała cięcie grzywki, pozostawiają szeroki przedziałek pomiędzy dwoma pasmami włosów, które były wyprostowane, mocno przylegające do czoła i zbyt krótkie. Ich końcówki były zaś podkręcone do środka.

W kolejnym opublikowanym nagraniu na ten sam, temat tiktokerka tłumaczyła, że nie była to jej pierwsza wizyta u tej stylistki. Z wcześniejszych usług była zadowolona, więc nie spodziewała się takiego przebiegu zdarzeń. 

"Przekonałam się, że większość stylistek nie wie, jak prawidłowo przyciąć grzywkę"

Jej zdaniem popełniła błąd, nie pokazując pracownicy salonu zdjęcia podobnej grzywki jako inspiracji. Kiedy ujrzała efekt końcowy, stwierdziła, że nie na takim jej zależało. Zapłaciła jednak za wykonaną usługę.

Jej wideo z niefortunnej wizyty u fryzjera obejrzało już 2,3 miliona internautów. Wiele osób współczuje jej takiego doświadczenia i dzieli się poradami. "Po prostu je zmocz i gdzie są jak zwykłe grzywki, aż staną się grzywką kurtynową" - pisze jedna z obserwatorek.

W pozostałych komentarzach czytamy m.in.:

Przekonałam się, że większość stylistek nie wie, jak prawidłowo przyciąć grzywkę. Zdarzyło mi się to bardzo wiele razy
Może mogłabyś pójść do innego fryzjera i wykonać cieniowanie włosów do twarzy, aby grzywka nie wyglądała tak 'tępo' na tle reszty twoich długich włosów? (twoje włosy są cudowne!). Wygląda też na to, że bardzo źle ułożyła grzywkę, jeśli odpowiednio je wysuszysz, będzie jakoś wyglądać...

Źródło: Tiktok

Więcej o: