Kupiła w lumpeksie płaszcz i sprawdziła kieszenie. Cenne znalezisko warte krocie

Kupowanie w lumpeksach nie jest już uważane za obciach. Coraz więcej osób robi tam zakupy i znajduje prawdziwe perełki. Ubrania vintage marek premium czasem kosztują krocie. Jedna z użytkowniczek TikToka i właścicielka sklepu vintage pokazała, co znalazła w kieszeni płaszcza. Uwierzcie, że warto tam zaglądać.

Jak kupować świąteczne prezenty Szukasz prezentu dla dziecka na święta? O tym musisz pamiętać

Jeszcze do niedawna second-handy uważane były za sklepy z tanią odzieżą, gdzie raczej nie można znaleźć nic wartościowego. Jednak w ostatnim czasie te miejsca przeżywają prawdziwe oblężenie. Obecnie najbardziej pożądanymi ubraniami są te w stylu lat 00' czy 10'. Ponadto w lumpeksach można znaleźć ubrania od największych domów mody takich jak Prada, Gucci czy Louis Vuitton za grosze. Należy jednak uważać na podróbki, które regularnie pojawiają się w lumpeksach. Żeby tego uniknąć, można robić zakupy w sklepach vintage, gdzie odzież jest już sprawdzona. Jedna z użytkowniczek TikToka i właścicielka takiego sklepu pokazała w social mediach, co udało jej się znaleźć w kieszeni płaszcza

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak znalazła w sklepie bluzkę za 10 zł. To w niej dziś chodzi

Zajrzała do kieszeni płaszcza kupionego w lumpeksie. To, co znalazła, przeszło jej oczekiwania 

Zwykle w kieszeniach znajdujemy zużyte chusteczki, jednorazowe maseczki, czy jakieś drobiazgi. Niektórzy mają więcej szczęścia i trafiają na pieniądze. 

Moja mama raz w portfelu znalazła 100 euro.

- napisała jedna z użytkowniczek TikToka.

Również właścicielce sklepu Retro Marche udało się znaleźć 10 euro. Jednak to, co znalazła w kieszeni płaszcza przeszło jej najśmielsze oczekiwania. 

Należy wspomnieć, że już sam płaszcz był wartościowym znaleziskiem, bo to płaszcz Burberry z lat 90. W jego kieszeni ukryty był skórzany pasek marki Cartier, którego wartość teraz szacuje się na około 700 złotych. 

Kupiłam zimowy płaszcz za 15 zł. Okazało się, że jest warto fortunę. Za to właśnie kocham lumpeksy Kupiłam zimowy płaszcz za 15 zł. Okazało się, że jest wart fortunę

Ubrania vintage mogą być warte naprawdę sporo 

Wiele osób kupując w second-handach, nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wartościowe mogą być niektóre ubrania i to najczęściej te, które mają nawet kilkadziesiąt lat. Obecnie jedynymi z najbardziej pożądanych marek są Prada czy Dior. Jeśli uda nam się znaleźć takie rzeczy, możemy być niemalże pewni, że na nich zarobimy. Dobrym przykładem są torebki, których wartość z roku na rok rośnie. Jeśli uda wam się kupić tanio markową torebkę to możecie ją od razu odsprzedać i zarobić, ale możecie również poczekać, bo prawdopodobnie jej wartość za jakiś czas wzrośnie. 

A wam co udało się upolować w second-handach?

Jakie rzeczy można znaleźć w ubraniach z lumpeksu? 'Od gaci po 1000 zł schowane w skarpetę' Co można znaleźć w ubraniach z lumpeksu? "Mogłabym napisać książkę"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: