Co ma wspólnego Wednesday z Polską? Nawet ona nie oparła się tej jednej rzeczy

Jenna Ortega to wschodzącą gwiazda, która debiutowała w Disney Channel, a teraz jest gwiazdą nowego serialu Netflixa w reżyserii Tima Burtona "Wednesday". Okazuje się, że aktorka ma upodobanie do jednej polskiej rzeczy...

Serial Wednesday w reżyserii Tima Burtona, który wyemitowany został pod koniec listopada tego roku, okazał się absolutnym netfliksowym hitem na całym świecie oraz w Polsce. Całość naprawdę robi wrażenie.

Fanów wyjątkowo oczarowała młoda aktorka - Jenna Ortega, która w serialu zagrała Wednesday Addams. 20-letnia aktorka na swoim koncie ma udział w kilku mrocznych produkcjach, dzięki czemu została okrzyknięta królową horrorów.

O rozwijaniu swojej kariery opowiedziała w wywiadzie z Popsugar w 2016 roku:

Będąc Latynoską nie ma dla mnie tylu ról do wyboru. Kiedy zaczynałam, było ciężko. Byłam ciągle odprawiana, ponieważ nie wyglądałam, tak jak inni chcieli. Musiałam naciskać. Wszystkie negatywne odpowiedzi, które otrzymałam, jeszcze bardziej mnie motywowały. Chciałam zmienić punkt widzenia reżyserów castingów. Chciałam pozbyć się tej łatki.

Na Instagramie obserwuje ją już ponad 23 mln osób, które bacznie analizują jej styl i modowe wybory

 

Jenna Ortega pojawiła się na jednym z wydarzeń branżowych w biżuterii od polskiej marki

Jenna pokazała się podczas festiwalu SCAD Savannah Film Festival zachwyciła piękną stylizacją, którą wykończyła biżuterią od polskiej marki! Aktorka postawiła na czarny garnitur z białymi elementami marki RVN. Zwieńczeniem stylizacji była biżuteria pochodząca od polskiej marki – Lilou.

Jenna Ortega polską markę upodobała sobie już wcześniej i to nie był pierwszy raz, kiedy miała ją na sobie.

 
Zobacz wideo Wednesday" — nowy serial Netfliksa od Tima Burtona. Jenna Ortega jako Wednesday Addams

Po premierze netfliksowego hitu gwiazda zainspirowała się mocno stylem swojej serialowej bohaterki

Aktorka na czerwony dywan wybiera teraz najczęściej czarne koronki, proste formy, kołnierze i tiul.

Biżuteria marki Lilou, którą wybrała na event to posrebrzane kolczyki Lune w kształcie półksiężyców oraz pasujące do nich pierścionki z linii Etno i Infinity. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: