Modne bombki 2022 - choinka na miarę czasów. Zapraszamy na przegląd najpiękniejszych ozdób choinkowych

Modne bombki w 2022 roku są bardzo różnorodne. Szukasz inspiracji na bożonarodzeniowe drzewko? Sprawdź z nami przegląd najładniejszych choinek, które aktualnie biją rekordy popularności w social mediach.

Najmodniejsze ozdoby choinkowe 2022 - w kolorach natury 

Stonowane barwy to klucz do ładnego drzewka, gdzie w takim razie podział się świąteczny przepych? Modne bombki na choinkę 2022 zaskakują swoim rozmiarem. Kilka dużych bombek w towarzystwie neutralnych ozdób to krótki przepis na wyjątkowo modną choinkę

 
 

Modne kolory bombek 2022 - powrót do tradycji 

Jakie są modne kolory bombek w 2022 roku? Po latach panowania różu i błękitu przyszedł czas na tradycyjną kolorystykę. Współczesna choinka jest więc złoto-czerwona. To odważne połączenie kolorystyczne sprawia, że dodatkowe ozdoby są tu niepotrzebne, dokładnie tak jak samo drzewko. Niewidzialna choinka wymaga czasu, ale efekt jest wart wysiłku. Dzieło sztuki w salonie można zainstalować przy pomocy żyłki, przezroczystych haczyków oraz dużej kolekcji bombek. 

 
Zobacz wideo Proste i piękne ozdoby świąteczne. Zrobisz je sam

Modne ozdoby choinkowe 2022 - urok delikatnego detalu 

Ciepłe światełka oraz jasne bombki to przepis na urokliwe drzewko w rozsądnej cenie. Niskobudżetowe dekoracje oznaczają ulgę dla portfela i większy budżet na prezenty. Modne ozdoby choinkowe 2022 są prawdziwym ukłonem w stronę minimalizmu, prosta elegancja jest tu kluczem do sukcesu.

 

Modne bombki na choinkę 2022 - kalka z dziecięcego pokoju 

Po drugiej stronie choinkowego bieguna są drzewka utkane z zabawek. Najmodniejsze ozdoby choinkowe w 2022 roku to konie na biegunach, tancereczki oraz misie. 

 

Modne bombki na choinkę 2022 - białe drzewko 

Śnieżna biel bez zbędnych dodatków to kolejny gorący trend tego roku. Modne kolory bombek w 2022 roku to przede wszystkim odcienie bieli. 

  • białe bombki plus kokardy,
 
  • białe motywy roślinne,
 
  • pióra i jeszcze raz pióra,
 
 

Modne bombki 2022 - osobiste akcenty 

Modna choinka opowiada też rodzinną historię, coraz większą popularnością cieszą się personalizowane bombki, które nawiązują bezpośrednio do domowników. Pomysły na unikatowe ozdoby:

  • Imię ze złotych liter
 
  • Zdjęcie zamknięte w bombce,
 
  • Rocznica na choince 
 
  • Pakiet dla całej rodziny
 

Zobacz też: Prezent dla taty na święta - najlepsze propozycje na udane podarunki

Więcej o: