Internauci piszą, że jest sobowtórką Anny Lewandowskiej. "Jesteście identyczne"

Internauci okrzyknęli pewną dziewczynę z TikToka jako sobowtórkę Anny Lewandowskiej. Nie da się ukryć, że kobiety na pierwszy rzut oka wyglądają niemal identycznie. Tiktokerka każdego dnia nagrywa filmiki i przekazuje w nich do Lewandowskiej pewną prośbę. Zostanie spełniona?

Okazuje się, że Anna Lewandowska ma sobowtórkę. Internauci twierdzą, że kobiety wyglądają niemal identyczne. Nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie to, że dziewczyna z TikToka ma do żony Roberta Lewandowskiego pewną nietypową prośbę. Czy gwiazda branży fitness odpowie na jej propozycję?

Zobacz wideo Anna Lewandowska - od mało oryginalnych stylizacji do ikony mody. Wielka metamorfoza trenerki i WAG

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kim jest sobowtórka Anny Lewandowskiej? To dziewczyna z TikToka

Anna Lewandowska jest prawdziwą ikoną. Znana jest nie tylko z tego, że została żoną Roberta Lewandowskiego, lecz także ze swoich zawodowych osiągnięć. Pracuje jako trenerka personalna, dietetyczka, a także ma własną markę z dietami, zdrowymi przekąskami oraz kosmetykami. Kobiety w całej Polsce są nią zafascynowane, a teraz okazuje się, że Anna Lewandowska ma swoją sobowtórkę.

 

Sobowtórką Anny Lewandowskiej została okrzyknięta pewna dziewczyna z TikToka. Jest nią Oliwia, która regularnie dodaje filmiki na tę popularną platformę. Na TikToku obserwuje ją aż 185.6 tysięcy użytkowników, a jej materiały mają w sumie miliony odtworzeń. Poza nagrywaniem treści na TikToka Oliwa jest tancerką i modelką. Ostatnio większą popularność przyniosło jej to, że z wyglądu przypomina Annę Lewandowską, co nie umknęło uwadze użytkowników tej platformy. Co piszą na ten temat?

Podobna do Anny, faktycznie.
Jakoś zawsze mi się z Lewandowską kojarzyłaś.
Jej, jesteście identyczne!
Ania Lewandowska? Toż to ona! Mega podobna.
Ty jesteś lepsza niż Ania Lewandowska!

Internauci okrzyknęli ją sobowtórką Anny Lewandowskiej. Dziewczyna ma do niej pewną prośbę

Oliwia od dłuższego czasu otrzymywała od internautów komentarze, w których pisano o jej podobieństwie do Anny Lewandowskiej. Dziewczyna postanowiła to wykorzystać i wziąć udział w popularnym na TikToku wyzwaniu. Oliwia każdego dnia nagrywa krótki filmik, na którym tańczy i prosi w nim o to, by Anna Lewandowska do niej dołączyła. Będzie robić to tak długo, aż żona Lewego przyjmie zaproszenie i zatańczy razem z nią. Czy Anna Lewandowska spełni prośbę dziewczyny i weźmie udział w wyzwaniu? Czas pokaże.

 
Więcej o: