Oto znaki zodiaku od najmilszego do najwredniejszego. Do którego grona należysz?

Według astrologów data urodzenia może świadczyć o cechach charakteru. Który znak zodiaku jest najmilszy, a który najwredniejszy? Przedstawiamy ranking, dzięki któremu sprawdzisz, do którego grona należysz. Czy rzeczywiście reprezentujesz te cechy?

Niektórzy uważają, że to, jak zachowujemy się w rozmowie z innymi może zależeć od znaku zodiaku, który został nam przypisany po narodzinach. Według astrologów to właśnie ten czynnik decyduje o cechach charakteru. Dlaczego jesteśmy postrzegani jako mili lub wredni? Do którego grona należysz? Sprawdź, jak postrzegają cię inni.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - strzelec

Najmilsze znaki zodiaku. Obcowanie z nimi daje wiele radości

 • Byk — Te osoby zazwyczaj cenią sobie to, że ktoś je lubi, dlatego traktują innych dokładnie tak, jak same chciałyby być traktowane. Zazwyczaj są empatyczne i nie umieją przejść obojętnie wobec czyjejś krzywdy. To dobrzy rozmówcy, którzy lubią towarzystwo innych.
 • Waga — Często jest pokojowa, unika konfliktów i ma umiejętność ich rozwiązywania. Umyślnie nie sprawia przykrości innym, lecz woli poprawiać humor ludziom, którym jest smutno.
 • Ryby — Osoby spod tego znaku często są uprzejme i bezinteresowne, a najważniejsze są dla nich przyjaźnie. Z tego względu zawsze dbają o pozytywne relacje z bliskimi
 • Strzelec — To optymiści, którzy postrzegają świat w superlatywach. Zazwyczaj szybko odcinają się od plotek i same wolą ocenić zachowanie innych, zwracając uwagę na fakty.
 • Wodnik — Może być dobrym przyjacielem, jeśli da się mu na to szansę. Osoby spod tego znaku często zyskują dopiero przy bliższym poznaniu, bo bywają skryte. Są miłe i unikają konfliktów.
 • Bliźnięta — Zamykają ranking miłych znaków, ponieważ mogą być uprzejme, ale bywają też wredne. Wszystko zależy od sytuacji, ich nastroju i tego, jak postrzegają daną osobę. Mogą ulegać emocjom.

Katarzyna Cichopek pokazała figurę w stroju sportowym. Tylko spójrzcie na ten brzuch! (zdjęcie ilustracyjne)Katarzyna Cichopek w "sukience marzenie" za 66 zł! Pięknie podkreśla talię

Najwredniejsze znaki zodiaku. Często są tak postrzegane przez innych

 • Baran — Lubi mieć rację, przez co nawiązywane przez niego relacje nie zawsze się udają. Może być uparty i bronić swojego zdania, nawet gdy nie ma racji.
 • Rak — Czasem ulega emocjom i wywołuje kłótnie. To sprawia, że bywa postrzegany za wrednego i konfliktowego.
 • Panna — Osoby spod tego znaku czasem paplają bez wcześniejszego przemyślenia i mówią to, co ślina na język przyniesie. Bywa, że nie zważają, iż mogą tym kogoś urazić.
 • Skorpion — Zdarza się, że zapamiętuje każdą krzywdę i bywa zbyt pewny siebie, dlatego towarzystwo może postrzegać go jako wrednego.
 • Koziorożec — Czasem jest szczery do bólu i mówi nawet najtrudniejszą prawdę, przez co zdarza się, że uchodzi za wrednego.
 • Lew — Bywa sympatyczny, ale może być też dwulicowy. Zdarza się, że nie ma oporów i szybko ujawnia ciemną stronę.

Tym znakom zodiaku grudzień przyniesie mnóstwo niespodzianek. Znajdą je nie tylko pod choinkąHoroskop na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Czego się spodziewać?

Więcej o: