Wyliczyła zabiegi, którym poddała się Małgorzata Rozenek. Przed i po? "Szok!!!"

Metamorfoza, jaką na przestrzeni lat przeszła Małgorzata Rozenek-Majdan została przeanalizaowana przez specjalistkę medycyny estetycznej. Co według niej poprawiła sobie gwiazda? - Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją aktualnie ponad ponad 1,4 mln osób, z którymi gwiazda regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Małgorzata Rozenek-Majdan na przestrzeni lat, od kiedy obecna jest w show-biznesie, przeszła sporą metamorfozę. Fanki w sieci często dopytują gwiazdę o dietę, ćwiczenia oraz sposoby dbania o urodę.

Roxie WęgielRoxie Węgiel pokazała zdjęcie. "Jestem pod wrażeniem", "za dużo odsłania"

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej metamorfoza. Co poprawiła?

Już jakiś czas temu metamorfozę Małgorzaty Rozenek pod lupę wzięto na instagramowym profilu @lekarka_w_wielkim_miescie. Pod zdjęciem przed i po opisano zabiegi, którym według ekspertki mogła poddać się gwiazda.

Widzimy zarysowane policzki - prawdopodobnie również modelowane kwasem hialuronowym. Pani Małgosia jest po leczeniu ortodontycznym, zakończonym najprawdopodobniej licówkami dzięki czemu widzimy poprawę uśmiechu. Usta również zostały delikatnie powiększone.

Według "lekarki w wielkim mieście" przemiana Małgorzaty Rozenek-Majdan to nie tylko zabiegi, lecz także praca w postaci zdrowej diety i ćwiczeń.

Jeśli chodzi o dolne piętro twarzy - widać , że uległo znacznej poprawie co zapewne jest zasługą ćwiczeń i diety. (...) Poprawa okolicy oczu była w tym wypadku game changer <3 Co sądzicie?
 

Doda podzieliła fanów odważnymi zdjęciami. Pokazała za dużo? 'To już mało smaczne' (zdjęcie ilustracyjne)Doda podzieliła fanów odważnymi zdjęciami. Pokazała za dużo? "To już mało smaczne"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek:

Szok!!!
Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni
Kocham tę przemianę! Pięknie teraz wygląda!
Te cykle są świetne! Nawet jeśli nie zawsze zgodne z prawdą, bo jak sama pani napisała, to jedynie pani podejrzenia, to wiele można się dowiedzieć o możliwościach jakie dają różne zabiegi
OMG
Łoooo! Szok! Serio, jestem pod wrażeniem!
Jak dla mnie dwie zupełnie inne osoby :D
Ja uważam że zmiany wyszły na plus. Najbardziej podoba mi się nowy uśmiech. Jestem za poprawianiem naszych kompleksów
Wow diametralna zmiana... oczywiście teraz korzystniej

- czytamy.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa również tego, że przeszła operację biustu. - Wbrew pozorom to nie jest tak, że ja powiększyłam biust w momencie, kiedy poznałam Radzia. On mnie już poznał z powiększonym biustem, ale później jeszcze sobie powiększyłam. I Radziu nie chciał już, żebym to robiła. Ja sobie ubzdurałam, że chcę i w ogóle. I Bogu dzięki zrobiłam sobie mniej, niż chciałam, bo na szczęście mam bardzo mądrego lekarza - powiedziała w programie "Rozenek cudnie chudnie".

Więcej o: