Wyliczyła zabiegi, którym poddała się Małgorzata Rozenek. Przed i po? "Szok!!!"

Metamorfoza, jaką na przestrzeni lat przeszła Małgorzata Rozenek-Majdan została przeanalizaowana przez specjalistkę medycyny estetycznej. Co według niej poprawiła sobie gwiazda? - Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie obserwuje ją aktualnie ponad ponad 1,4 mln osób, z którymi gwiazda regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Małgorzata Rozenek-Majdan na przestrzeni lat, od kiedy obecna jest w show-biznesie, przeszła sporą metamorfozę. Fanki w sieci często dopytują gwiazdę o dietę, ćwiczenia oraz sposoby dbania o urodę.

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej metamorfoza. Co poprawiła?

Już jakiś czas temu metamorfozę Małgorzaty Rozenek pod lupę wzięto na instagramowym profilu @lekarka_w_wielkim_miescie. Pod zdjęciem przed i po opisano zabiegi, którym według ekspertki mogła poddać się gwiazda.

Widzimy zarysowane policzki - prawdopodobnie również modelowane kwasem hialuronowym. Pani Małgosia jest po leczeniu ortodontycznym, zakończonym najprawdopodobniej licówkami dzięki czemu widzimy poprawę uśmiechu. Usta również zostały delikatnie powiększone.

Według "lekarki w wielkim mieście" przemiana Małgorzaty Rozenek-Majdan to nie tylko zabiegi, lecz także praca w postaci zdrowej diety i ćwiczeń.

Jeśli chodzi o dolne piętro twarzy - widać , że uległo znacznej poprawie co zapewne jest zasługą ćwiczeń i diety. (...) Poprawa okolicy oczu była w tym wypadku game changer <3 Co sądzicie?
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek:

Szok!!!
Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni
Kocham tę przemianę! Pięknie teraz wygląda!
Te cykle są świetne! Nawet jeśli nie zawsze zgodne z prawdą, bo jak sama pani napisała, to jedynie pani podejrzenia, to wiele można się dowiedzieć o możliwościach jakie dają różne zabiegi
OMG
Łoooo! Szok! Serio, jestem pod wrażeniem!
Jak dla mnie dwie zupełnie inne osoby :D
Ja uważam że zmiany wyszły na plus. Najbardziej podoba mi się nowy uśmiech. Jestem za poprawianiem naszych kompleksów
Wow diametralna zmiana... oczywiście teraz korzystniej

- czytamy.

Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa również tego, że przeszła operację biustu. - Wbrew pozorom to nie jest tak, że ja powiększyłam biust w momencie, kiedy poznałam Radzia. On mnie już poznał z powiększonym biustem, ale później jeszcze sobie powiększyłam. I Radziu nie chciał już, żebym to robiła. Ja sobie ubzdurałam, że chcę i w ogóle. I Bogu dzięki zrobiłam sobie mniej, niż chciałam, bo na szczęście mam bardzo mądrego lekarza - powiedziała w programie "Rozenek cudnie chudnie".

Więcej o: