Pamiętacie Natalie z "To właśnie miłość"? Ta rola była dla niej spełnieniem marzeń. "Wciąż się szczypię"

Wielki kinowy przebój "To właśnie miłość" to brytyjska bożonarodzeniowa komedia, która skradła serca widzów na całym świecie. Natalie wiele osób pamięta jako uroczą sekretarkę, w której zakochuje się premier Wielkiej Brytanii. Jak po prawie 20 latach wygląda odtwórczyni tej roli?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"To właśnie miłość" to jeden z filmów, który stanowi świąteczny klasyk, do którego wiele osób powraca co roku. Jednym z wątków, który z uwagą śledzili widzowie, była historia premiera Wielkiej Brytanii, który od zakochuje się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura. Staje się to już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street. W roli polityka wcielił się Hugh Grant, a jako Natalie, jego sekretarkę, na ekranie zobaczyliśmy Martine McCutcheon. W rozmowie z magazynem "Irish Examiner" aktorka wspomina swoją rolę i określa ją jako "spełnienie marzeń".

Moim marzeniem, kiedy jako dziecko obejrzałam 'Cztery wesela i pogrzeb', była praca z Richardem Curtisem i Hugh Grantem. To było moje największe marzenie. Wciąż się szczypię i nadal nie mogę uwierzyć, że byłam częścią tego filmu.
 
Zobacz wideo "Dzika noc" - Dawid Harbour jako Mikołaj, który zamiast rozdawać prezenty, staje do walki ze złoczyńcami [ZWIASTUN]

Pamiętacie Natalie z "To właśnie miłość"? Martine McCutcheon to aktorka, ale również piosenkarka

Martine McCutcheon odtwórczyni roli Natalie w komedii "To właśnie miłość" z 2003 roku to aktorka i piosenkarka pochodzenia brytyjskiego. Już w młodym wieku zaczęła pojawiać się w reklamach telewizyjnych. Dopiero role w komedii romantycznej wyreżyserowanej przez Richarda Curtisa oraz telenoweli BBC EastEnders przyniosły jej sławę. W napływie wydarzeń postanowiła przeprowadzić się do Stanów Zjednoczonych, by rozwijać swoją karierę. Sprawy nie potoczyły się jednak dobrze. Gdy pod koniec 1998 roku została usunięta z obsady opery mydlanej, McCutcheon rozpoczęła karierę popową, tym razem jako artystka solowa.

 

Debiutancki album studyjny aktorki, "You Me & Us" z 1999 roku, zajął drugie miejsce w Wielkiej Brytanii i zaowocował singlem "Perfect Moment ", który znalazł się na pierwszym miejscu w kraju. Kolejne dwa albumy niestety nie odniosły już takiego sukcesu, a kariera McCutcheon utknęła w martwym punkcie. W 2017 r. postanowiła powrócić do muzyki z albumem "Lost and Found". Aktorka zdradziła niedawno, że obecnie pracuje nad piątym albumem muzycznym.

Problemy ze zdrowiem i życie rodzinne Martine McCutcheon

Martine McCutcheon była zaręczona z DJ-em Garethem Cooke, ale para rozstała się w 1996 roku. Aktorka była także w związku z Jonathanem Barnhamem, z którym zaszła w ciążę w 1999 roku, ale poroniła w drugim miesiącu. W 2012 McCutcheon stanęła na ślubnym kobiercu i poślubiła piosenkarza Jacka McManusa nad jeziorem Como. Para spotykała się od 2009 roku, a 4 lutego 2015 roku na świat przyszedł ich syn, Rafferty Jack McManus.

 

W 2011 roku u Martine zdiagnozowano zespół chronicznego zmęczenia, a następnie sześć lat później także boreliozę. Obecnie aktorka aktywnie działa w mediach społecznościowych i dzieli się swoimi doświadczeniami z zaostrzeniami fibromialgii. Porusza wątki wpływu choroby reumatycznej na jej życie oraz zmagania z pozbyciem się niechcianych kilogramów.

Więcej o: