Tak mieszkała Meghan Markle, zanim poślubiła księcia Harry'ego. "Jak ona śmie narzekać?"

Meghan Markle opływała w luksusy jeszcze zanim poznała księcia Harry'ego. Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia domu, w którym mieszkała wraz z pierwszym mężem. Jego cena? Prawie dwa miliony dolarów! - A teraz mieszkają w domu za 14 milionów dolarów. Tak, na pewno przeniosła swoją karierę na wyższy poziom - wytykają ludzie w sieci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co Paulina Smaszcz myśli o walkach w social mediach, hejcie i o byciu nielubianą?

Zanim Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego, robiła karierę w show-biznesie. Początkowo była jedną z hostess w teleturnieju Deal or No Deal?, a do 2010 roku zagrała epizodyczne role w serialach: "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku", "CSI: Kryminalne zagadki Miami", "90210" i "Bez śladu". Prawdziwą, międzynarodową popularność przyniosła jej jednak rola w serialu "W garniturach".

Roxie WęgielRoxie Węgiel pokazała zdjęcie. "Jestem pod wrażeniem", "za dużo odsłania"

Tak mieszkała Meghan Markle zanim poznała księcia Harry'ego. "Prawie 2 miliony za zwykły dom z taką malutką kuchnią?!"

Wiele osób zastanawia się, jak wyglądało życie Meghan Markle, zanim poślubiła osobę z rodziny królewskiej. Otóż aktorka już wtedy żyła na dość wysokim poziomie, rozwijała swoją show-biznesową karier, a wraz z pierwszym mężem mieszkała w domu za prawie dwa miliony dolarów. Ostatnio w sieci pojawiło się kilka jego zdjęć. - Dom Meghan Markle zanim została księżną jest naprawdę oszałamiający! Wycieczka po domu w Los Angeles za 1,8 miliona dolarów, w którym mieszkała przed królewskim ślubem z księciem Harrym - napisano w opisie.

- Przeczytałem to ze strony nieruchomości: Kiedy Megan Markle, obecnie księżna Sussex i księżniczka Wielkiej Brytanii, po raz pierwszy dostała rolę w "Suits" w 2011 roku, wyszła za Trevora Engelsona i wynajęli ten uroczy kolonialny dom w dzielnicy Hancock Park L.A., rzut beretem od centrum Hollywood. Chociaż podczas filmowania musiała żyć dziewięć miesięcy w roku w Toronto, to tutaj wracała pomiędzy filmowaniem i aż do rozwodu w 2013 roku nazywała to miejsce domem - dodała jedna z internautek.

 

Nie jedzą ziemniaków, ryżu, ani makaronu. Dziwne zasady rodziny królewskiej (zdjęcie ilustracyjne)Nie jedzą ziemniaków, ryżu, ani makaronu. Dziwne zasady rodziny królewskiej

Pod postem pojawiło się także sporo innych komentarzy od internautek oraz internautów. Niestety większość z nich jest dość krytyczna:

Prawie 2 miliony za zwykły dom z taką malutką kuchnią?!
A teraz mieszkają w domu za 14 milionów dolarów w Montecito. Tak, na pewno przeniosła swoją karierę na wyższy poziom
A ona nadal twierdzi, że jest uciskana
Czy w tym domu mieszkała ze swoim byłym mężem? Tym, którego rzuciła, wysyłając mu swoją obrączkę przez kuriera!
Nie jestem pod wrażeniem. Ta kuchnia jest banalnie mała. Rozczarowujące
Więc była uciskana siedząc w domu za 1,8 miliona dolarów przed poślubieniem Harry'ego?
Uprzywilejowana po uszy. Jak ona śmie na cokolwiek narzekać?

Pojawiło się jednak kilka pozytywnych komentarzy:

Piękny!
Zawsze miała świetny gust!
Ten dom jest naprawdę piękny i przytulny.
Więcej o: