Tak mieszkała Meghan Markle, zanim poślubiła księcia Harry'ego. "Jak ona śmie narzekać?"

Meghan Markle opływała w luksusy jeszcze zanim poznała księcia Harry'ego. Ostatnio w sieci pojawiły się zdjęcia domu, w którym mieszkała wraz z pierwszym mężem. Jego cena? Prawie dwa miliony dolarów! - A teraz mieszkają w domu za 14 milionów dolarów. Tak, na pewno przeniosła swoją karierę na wyższy poziom - wytykają ludzie w sieci.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co Paulina Smaszcz myśli o walkach w social mediach, hejcie i o byciu nielubianą?

Zanim Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego, robiła karierę w show-biznesie. Początkowo była jedną z hostess w teleturnieju Deal or No Deal?, a do 2010 roku zagrała epizodyczne role w serialach: "CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku", "CSI: Kryminalne zagadki Miami", "90210" i "Bez śladu". Prawdziwą, międzynarodową popularność przyniosła jej jednak rola w serialu "W garniturach".

Tak mieszkała Meghan Markle zanim poznała księcia Harry'ego. "Prawie 2 miliony za zwykły dom z taką malutką kuchnią?!"

Wiele osób zastanawia się, jak wyglądało życie Meghan Markle, zanim poślubiła osobę z rodziny królewskiej. Otóż aktorka już wtedy żyła na dość wysokim poziomie, rozwijała swoją show-biznesową karier, a wraz z pierwszym mężem mieszkała w domu za prawie dwa miliony dolarów. Ostatnio w sieci pojawiło się kilka jego zdjęć. - Dom Meghan Markle zanim została księżną jest naprawdę oszałamiający! Wycieczka po domu w Los Angeles za 1,8 miliona dolarów, w którym mieszkała przed królewskim ślubem z księciem Harrym - napisano w opisie.

- Przeczytałem to ze strony nieruchomości: Kiedy Megan Markle, obecnie księżna Sussex i księżniczka Wielkiej Brytanii, po raz pierwszy dostała rolę w "Suits" w 2011 roku, wyszła za Trevora Engelsona i wynajęli ten uroczy kolonialny dom w dzielnicy Hancock Park L.A., rzut beretem od centrum Hollywood. Chociaż podczas filmowania musiała żyć dziewięć miesięcy w roku w Toronto, to tutaj wracała pomiędzy filmowaniem i aż do rozwodu w 2013 roku nazywała to miejsce domem - dodała jedna z internautek.

 

Pod postem pojawiło się także sporo innych komentarzy od internautek oraz internautów. Niestety większość z nich jest dość krytyczna:

Prawie 2 miliony za zwykły dom z taką malutką kuchnią?!
A teraz mieszkają w domu za 14 milionów dolarów w Montecito. Tak, na pewno przeniosła swoją karierę na wyższy poziom
A ona nadal twierdzi, że jest uciskana
Czy w tym domu mieszkała ze swoim byłym mężem? Tym, którego rzuciła, wysyłając mu swoją obrączkę przez kuriera!
Nie jestem pod wrażeniem. Ta kuchnia jest banalnie mała. Rozczarowujące
Więc była uciskana siedząc w domu za 1,8 miliona dolarów przed poślubieniem Harry'ego?
Uprzywilejowana po uszy. Jak ona śmie na cokolwiek narzekać?

Pojawiło się jednak kilka pozytywnych komentarzy:

Piękny!
Zawsze miała świetny gust!
Ten dom jest naprawdę piękny i przytulny.
Więcej o: